Вчитель з України вперше потрапив у десятку найкращих освітян світу

Вчитель з України вперше потрапив у десятку найкращих освітян світу

До десятки найкращих вчителів світу за версією найпрестижнішої світової премії для освітян Global Teacher Prize вперше потрапив учасник з України. 

Про це повідомляють на сторінці премії. 

Лауреатом став вчитель української мови та літератури й переможець Global Teacher Prize Ukraine 2021 Артур Пройдаков. Своїм досягненням Артур Пройдаков прагне донести світові, що українські вчителі та освітяни продовжують якісно виконувати свою роботу навіть у часи повномасштабної війни. 

Дуже важко повірити в це й усвідомити це. 10 людей на планеті Земля. 10 освітян. І я, український учитель, серед цієї 10-ки. Це надихає й мотивує, – сказав Пройдаков.  

Відомо, що вчитель з міста Кадіївка Луганської області, яка нині є тимчасово окупованою.  Там він мешкав до листопада 2014 року, після чого працював на Сумщині в державній школі в місті Ромни, а потім – у школі MIDGARD у Києві. 

Після 24 лютого 2022 року Артур Пройдаков організував курси з української мови для переселенців, проводив уроки в рамках Всеукраїнського розкладу. Також він – автор уроків у Всеукраїнській школі онлайн й обіймає посаду виконавчого директора в освітній фундації MriyDiy. 

Сім років ми розвивали рух Global Teacher Prize в Україні, і за цей час наші вчителі не раз потрапляли до списку 50 найкращих. Але десятка фіналістів – це зірковий рівень, освітній авангард.  Це люди, з якими спілкуватимуться світові лідери, без яких не обходиться жодна важлива освітня подія, люди, які мають позитивний вплив на освіту і від яких надихатимуться сотні тисяч педагогів по всій планеті, – заявила очільниця засновниця премії Global Teacher Prize Ukraine Зоя Литвин. 

Нагадаємо, Україна отримає від Німеччини майже €200 млн на відновлення й захист українських енергооб'єктів

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Вища освіта: скільки студентів працює за професією? Нові проєкти МОН, профорієнтація у школах Вища освіта: скільки студентів працює за професією? Нові проєкти МОН, профорієнтація у школах
Питання освіти в Україні дійсно болісне. Кількість поданих заяв абітурієнтів на «відомі» професії не зменшується, проблеми з кадрами збільшується.
У МОН розповіли, чи будуть школярі навчатися влітку У МОН розповіли, чи будуть школярі навчатися влітку
За законом, навчальний рік у школах триває до 30 червня. Але освітній заклад чи місцева влада має право подовжувати навчальний рік, або закінчити його традиційно.
Loading...
Load next