Джонні Депп шалено ревнував колишню не до Маска, а до її подруги

Джонні Депп шалено ревнував колишню не до Маска, а до її подруги
Британська модель і акторка Кара Делевінь розповіла, що мала романтичні стосунки з акторкою Ембер Герд після її розлучення з Джонні Деппом.

Фото: скріншот з інстаграму Ембер Герд 

Делевінь в інтерв’ю подкасту The Louis Theroux запевнила, що їхній зв’язок виник уже після розриву Герд із Деппом у 2016 році, хоча чутки про можливий роман з’являлися ще раніше – під час спільної роботи над фільмом “Лондонські поля”, де були задіяні всі троє.

Він також знімався у цьому фільмі. Гадаю, ревнощі його справді доводили до божевілля. На той момент нічого не відбувалося. Пізніше, після їхнього розлучення, це, мабуть, сталося”, – сказала акторка.

Делевінь розповіла, що вона та Херд довго були близькими, а потім, коли вони проходили через розлучення, так, ми були пов’язані. … Але вона також була пов’язана з іншими людьми”.

Нагадаємо, у травні 2016 року Ембер Герд подала на розлучення з Джонні Деппом та звернулася до суду із проханням видати заборонний припис, звинувативши актора у домашньому насильстві. Згодом ця історія переросла в один із найрезонансніших судових процесів Голлівуду.

У 2019 році Депп подав позов проти колишньої дружини через статтю у The Washington Post, де вона розповідала про пережите насильство. Після шеститижневого судового процесу журі винесло рішення на користь Джонні Деппа. Суд зобов’язав Ембер Герд виплатити йому $10 млн компенсації та ще $5 млн штрафних збитків.

До чого тут Ілон Маск?

У червні 2020 року стало відомо, що Ілон Маск спав із Делевінь та Герд у будинку Деппа в Лос-Анджелесі, поки Ембер ще була одружена із зіркою "Піратів Карибського моря".

Але Маск тоді заявив, що він "ніколи не мав стосунків" з Делевінь.

"Ми з Карою друзі. Вона б це підтвердила. Також я хочу ще раз підтвердити, що ми з Ембер почали зустрічатися лише приблизно через місяць після її подання на розлучення", — казав мільярдер.

Маск і Герд оприлюднили свій роман у квітні 2017 року, розійшлися того ж літа, але ненадовго помирилися на початку 2018 року.

Що відомо про особисте життя Герд і Делевінь зараз

Після завершення судового процесу Ембер Герд переїхала до Мадрида разом із донькою Уною Пейдж і своєю тодішньою дівчиною, фотографкою Біанкою Бутті. За словами джерела журналу People, акторка вирішила почати життя з чистого аркуша.

Згодом Герд повідомила, що стала мамою двійні, про що оголосила у дописі до Дня матері.

Тим часом Кара Делевінь заявила, що є “гордою лесбійкою”. Модель вже чотири роки перебуває у стосунках із музиканткою Мінке.

Делевінь зізналася, що саме нинішні стосунки стали для неї першими, у яких вона відчула "справжнє кохання". Також вона сказала, що хотіла б у майбутньому створити сім’ю та стати матір’ю.

Зауважимо, раніше Кара Делевінь ідентифікувала себе як бісексуалку та пансексуалку. Знаменитість стверджувала, що стать для неї не має різниці, а закохується вона в особистість. Згодом модель заявила, що є лесбійкою.

Що ж стосується Ембер Герд, то вона ідентифікує себе як бісексуалку.

Юрій Никорак, pravdatutnews.com

Читайте також
Джонні Депп задля повернення в Голлівуд погодився на роль Скруджа у різдвяному фільмі Джонні Депп задля повернення в Голлівуд погодився на роль Скруджа у різдвяному фільмі
Проєкт має особливе значення для Деппа. Це його перший великобюджетний фільм за кілька років після гучного судового процесу 2022 року, який надовго відсунув актора від голлівудських студій.
Анджеліна Джолі та Джонні Депп знову помічені разом - нові чутки про стосунки Анджеліна Джолі та Джонні Депп знову помічені разом - нові чутки про стосунки
Чутки про роман між Анджеліною Джолі та Джонні Деппом знову ширяться ЗМІ
Кім Кардаш’ян і Льюїс Гамільтон таємно закрутили роман — медіа Кім Кардаш’ян і Льюїс Гамільтон таємно закрутили роман — медіа
Зірку реаліті-шоу та чемпіона Формули-1 помітили разом на новорічній вечірці в Аспені, після чого вони нібито провели романтичний вікенд в Англії
Loading...
Load next