Гірськолижник з Львівської області став чемпіоном України
У Буковелі впродовж тижня змагались найтитулованіші українські спортсмени. Збірна Львівщини виборола 5 медалей.

Про це повідомляє управління молоді та спорту Львівської ОДА.
У Буковелі на Івано-Франківщині відбувся дорослий чемпіонат України, згодом юніорський, а також юнацький.
Загалом на ньому змагались 172 учасники, що представляли 5 областей.
Як зазначається, гірськолижники виборювали чемпіонські титули у двох дисциплінах: слалом та слалом-гігант.

Чемпіоном України у слаломі став вихованець Славської ДЮСШ Дмитро Гашпар. Також він став віцечемпіоном у слалом-гігант.
Срібною призеркою у слалом-гігант стала вихованка Львівської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи з гірськолижного спорту «Динамо» Олеся Шарун.
Водночас «бронзу» змагань у слалом-гігант виборов ще один вихованець Славської ДЮСШ Олександр Пацаган.
Читайте також

З настанням літнього сезону на Львівщині побільшало випадків укусів гадюк. Однак, спеціалісти переконують, що плазуни спеціально не кусатимуть людину, тільки якщо їх спровокувати.

Протягом січня – лютого 2021 року в Галицькій митниці Держмитслужби розмитнили близько 7 тис. легкових машин. Серед них Tesla та Mersedes.
Рекомендовані

Ідеальний сніданок – не лише питання того, що ми їмо, а й коли ми це робимо. Експерти з харчування наголошують: час ранкового прийому їжі може мати прямий вплив на здоров’я та довголіття.

М’які, свіжі й приємні на дотик простирадла — це не лише питання прального порошку чи кондиціонера.

Volkswagen зробив рішучий крок у напрямку оновлення своєї SUV лінійки — представив Atlas Cross Sport другого покоління, який фактично стає наступником Touareg на північноамериканському ринку.
Loading...
Load next 