Коронавірус на Львівщині: 1085 підтверджених випадків за добу

Коронавірус на Львівщині: 1085 підтверджених випадків за добу
За минулу добу лабораторні центри провели 3596 ПЛР-тестів. Відтак, 1085 з них виявились позитивними, серед них львів`ян – 628 осіб.

Загалом в стаціонарах Львова та області перебуває 1103 особи: 1050 з них має Covid-19, 65 знаходяться у реанімації, а 33 людини підключено до апаратів штучної вентиляції легень.

За останню добу до медзакладів поступило 96 осіб, виписано – 77. Про статистику захворюваності на Covid, за минулу добу, 6 квітня, повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

Загалом коронавірусну інфекцію виявлено у 112193 осіб, 2762 людини померло. 82989 пацієнтів одужало. По місту Covid-19 підтвердили у 55254 осіб, з яких 41056 вже одужало і летальних випадків – 1325.

Читайте також
У Львові утворились довжелезні черги на ПЛР-тести (відео) У Львові утворились довжелезні черги на ПЛР-тести (відео)
Люди займають чергу ще з ранку, але все одно простоюють на вулиці майже годину, допоки в них зберуть біоматеріали на аналіз.
Зона — “жовта”, правила — “червоні”: у Львові посилили карантинні обмеження (відео) Зона — “жовта”, правила — “червоні”: у Львові посилили карантинні обмеження (відео)
Львівщина впродовж останніх декількох днів лідирує серед інших областей за кількістю хворих на ковід.
1121 новий випадок: коронавірус на Львівщині 1121 новий випадок: коронавірус на Львівщині
За минулу добу у Львівські області виявили 1121 новий випадок захворювання на коронавірус.
Loading...
Load next