Вперше у Львові компост продали на аукціоні: гроші використають на лікарню

Вперше у Львові компост продали на аукціоні: гроші використають на лікарню
15 тисяч 450 грн за 50 тонн компосту. Саме за такою ціною у Львові продали продукт, який виготовляють із харчових і садових відходів. Аукціон відбувався через систему Prozorro вчора, 20 квітня.

Про це повідомило ЛКП «Зелене місто».

У результаті відкритих торгів вищу ціну запропонувала агрофірма «Колос», яка й стала переможцем аукціону та придбає 50 тонн компосту за ціною 15 тисяч 450 грн.

Нагадаємо, 5 квітня ЛКП «Зелене місто» вперше в Україні оголосило про продаж компосту з органічних відходів через відкритий аукціон, встановивши гранично мінімальну ціну 300 грн за 1 тонну продукту. Так, упродовж 15 днів усі охочі мали можливість подати свої цінові пропозиції і прибрати 50 тонн компосту. Подання пропозицій завершилося о 20 годині 19 квітня.

За кошти, отримані від продажу компосту, «Зелене місто», планує придбати кисень, який передадуть одній із лікарень Львова.

Довідка про компанію-переможця аукціону:

ТОВ «Агрофірма Колос» - багатогалузеве сільськогосподарське підприємство в Київській області. Компанія, окрім виробничої діяльності, займається розробкою та впровадженням новітніх технологій у сфері охорони довкілля, переробляння органічних побутових відходів на цінне органічне добриво Завдяки запропонованим технологіям кожен із населених пунктів України матиме можливість забезпечувати паркове господарство власно-виробленими добривами для підживлення парків, скверів, клумб, алей та повного озеленення власних територій.

Агрофірма «Колос» має депоновані штами мікроорганізмів, зареєстровані препарати та запатентовані технології щодо способів виробництва органічних добрив.

Основними напрямками ТОВ «Агрофірма «Колос» є рослинництво, тваринництво, переробка продукції власного виробництва та наукова діяльність.

Керівник підприємства – Леонід Центило (доктор сільськогосподарських наук, заслужений працівник сільського господарства України). Він є ініціатором низки розробок та проектів.

Так, компанія запатентувала низку винаходів і корисних моделей. Зокрема, отримала патент на винахід біоорганомінерального добрива «Біофос» на корисні моделі — спосіб виробництва біокомпостних і вермикомпостних «чаїв», спосіб виробництва регуляторів росту і розвитку рослин «Мікробіофіт», спосіб виробництва органічних добрив «Мікроорганік» шляхом пришвидшеної аеробної ферментації, спосіб виробництва органо-дефекатних добрив тощо.

Читайте також
Електросамокати у Львові: переваги та недоліки нового виду транспорту (відео) Електросамокати у Львові: переваги та недоліки нового виду транспорту (відео)
З кожним днем на вуличках Львова з’являється дедалі більше прихильників електросамокатів. Хтось купує персональний транспорт, хтось користується послугами компаній. Мовляв, так можна і міських заторів уникнути і про екологію подбати.
"За 30 років не садили скільки дерев, як цієї осені", - Сладкова про озелення у Львові (відео) "За 30 років не садили скільки дерев, як цієї осені", - Сладкова про озелення у Львові (відео)
Кожного року Львів втрачає близько 1600 дерев через їх непридатний стан. У місті багато дерев, яких висаджували ще на початку минулого століття. Проте, восени планують посадити певну кількість дерев, яка повністю покриває все, що було втрачено за весь рік. Начальниця управління екології та природних ресурсів ЛМР Олександра Сладкова також розповіла про реконструкцію парків у Львові та згадала про унікальні фруктові сади.
Монетизація пільг на громадський транспорт: що думають львів'яни (відео) Монетизація пільг на громадський транспорт: що думають львів'яни (відео)
Монетизація замість безкоштовного проїзду. В Кабміні вкотре заговорили про скасування пільг на проїзд у громадському транспорті. Натомість планують виплачувати кошти цій категорії людей щомісячно.
Loading...
Load next