У Львові з 10 травня проїзд у маршрутках коштуватиме 10 гривень

Проїзд у львівських маршрутках подорожчає одразу після Великодня.
Тарифи зростуть орієнтовно 10-го травня. Про це повідомляє радіо «Львівська хвиля» із посиланням на власні джерела.
За разову поїздку в автобусі чи маршрутці доведеться заплатити 10 гривень. Стільки ж в трамваї та тролейбусі.
- Але це, якщо купуєте квиток у водія. В кіоску або онлайн – дешевше, - сказано у повідомленні.
Натомість львів’яни виступають проти зростання цін. Мешканці навіть зареєстрували відповідну петицію. Але ініціатива не набрала необхідних півтисячі голосів.
Читайте також

Від учора у Львові в громадському транспорті потрібно платити не 7 гривень, а 10. Від такого корегування цін на проїзд містяни розлючені, оскільки, умови у маршрутках не покращилися, а щоденних витрат тепер буде значно більше.

За прогнозами експертів, впродовж квітня-травня ціни на деякі продукти не зміняться.
Рекомендовані

298-й день року (299-й у високосні роки) у григоріанському календарі. До кінця року залишається 67 днів

За інформацією місцевого видання «Уральская неделя», вирва на місці вибуху свідчить про те, що безпілотник ніс бойову частину значної потужності

Зафіксовано "декілька пожеж у Запорізькому районі", зокрема, є влучання у нежитлову будівлю
Loading...
Load next 