У Львові автобусний маршрут №22 продовжать до села Воля-Гомулецька

У Львові автобусний маршрут №22 продовжать до села Воля-Гомулецька
З п’ятниці, до Волі-Гомулецької планують запустити міський маршрут № 22. Наразі Шевченківська райадміністрація ремонтує частину дороги до цього села.

Між Львовом і Волею-Гомулецькою відновлять сполучення. До цього населеного пункту, який входить до Львівської ОТГ, з п’ятниці планують запустити міський маршрут № 22, повідомляє пресслужба ЛМР.

Як повідомив Орест Олеськів, начальник міського управління транспорту, досі в село Воля-Гомулецька курсував автобус, який обслуговував обласний перевізник. Однак, з незрозумілих причин він зупинив свою роботу. Тому зараз Шевченківська райадміністрація Львова проводить ремонт частини дороги між Брюховичами і Волею-Гомулецькою, щоб власне продовжити туди автобус № 22.

Ми звертались в обласну адміністрацію щодо відновлення цього маршруту, однак це не вдається зробити. Тому місто зараз працюємо над запуском у с. Воля-Гомулецька міського маршруту. У квітні виконком затвердив новий маршрут №63, який мав би сполучити Львів з селами Воля-Гомулецька і Гряда. Однак поліція його не погоджує, посилаючись на норму законодавства і неможливість зараз створення такого міського маршруту, - пояснив зміну курсування автобусу начальник управління транспорту ЛМР, Орест Олеськів.

Вартість проїзду буде така ж, як у межах міста Львова. Відповідно, якщо маршрут запустять у п’ятницю, то вартість проїзду становитиме 10 гривень.

Нагадаємо, що від понеділка, 17 травня, автобусний маршрут №9 змінив маршрут. Відтепер він курсує з головного львівського автовокзалу у село Муроване й до новобудов на вулиці Вернадського у Львові.

Читайте також
Автобусний маршрут №9 у Львові змінив кінцеву зупинку Автобусний маршрут №9 у Львові змінив кінцеву зупинку
Від сьогодні, 17 травня, автобусний маршрут №9 курсуватиме з головного львівського автовокзалу у село Муроване й до новобудов на вулиці Вернадського у Львові.
Зміни у маршрутах: у Львові планують запустити нові автобусні рейси Зміни у маршрутах: у Львові планують запустити нові автобусні рейси
У Львові один із міських автобусних маршрутів зазнає змін, а також планується відновити два автобусні маршрути – № 2А та 5А.
У Львові відновили безкоштовний проїзд для пільговиків у громадському транспорті У Львові відновили безкоштовний проїзд для пільговиків у громадському транспорті
Від завтра, 27 квітня, у Львові знову почнуть діяти пільги на перевезення у міському громадському транспорті. Однак, діятимуть вони лише з 11 години ранку до 16.
Loading...
Load next