Зміни у маршрутах: у Львові планують запустити нові автобусні рейси

Зміни у маршрутах: у Львові планують запустити нові автобусні рейси
У Львові один із міських автобусних маршрутів зазнає змін, а також планується відновити два автобусні маршрути – № 2А та 5А.

Керівник управління транспорту Львівської міськради Орест Олеськів розповів, що в травні у Львові планують запустити на маршрути автобуси №2А та 5А, про це він повідомив виданню "Твоє місто".

"АТП-1 писало про поетапне відновлення, вже відновлений №45 та №10. На черзі №2а, який має поїхати 20 травня. Та №5а, який курсуватиме від 24 травня", - повідомив Олеськів.

Посадовець також додав, що на маршрут №2А виїдуть 3 автобуси, однак згодом їхню кількість поетапно збільшать. Зміни щодо міського транспорту торкнуться також і маршруту № 9 — його планують продовжити вже з 17 травня.

Автобус № 9

  • с. Муроване — вул. Б. Хмельницького — вул. В. Липинського — просп. В. Чорновола — просп. Свободи — вул. П. Дорошенка — вул. М. Коперника — вул. С. Бандери — вул. Генерала Т. Чупринки — вул. І. Горбачевського — вул. Академіка А. Сахарова — вул. Княгині Ольги — вул. Володимира Великого — вул. Стрийська — вул. В. Вернадського (автовокзал) — вул. В. Вернадського (навпроти будинку № 115 на вул. Стрийській).

Нагадаємо, що наприкінці березня цього року виконавчий комітет ухвалив створити також  новий маршрут №63 до села Воля Гамулецька. Маршрут №63 курсує з вулиці Під Дубом у село Воля Гомулецька, через вулицю Замарстинівську.

Читайте також
Автобусний маршрут №9 у Львові змінив кінцеву зупинку Автобусний маршрут №9 у Львові змінив кінцеву зупинку
Від сьогодні, 17 травня, автобусний маршрут №9 курсуватиме з головного львівського автовокзалу у село Муроване й до новобудов на вулиці Вернадського у Львові.
Вижити у спеку в маршрутці: проблеми громадського транспорту у Львові (відео) Вижити у спеку в маршрутці: проблеми громадського транспорту у Львові (відео)
Звичайна поїздка в громадському транспорті перетворюється у надскладну місію – не знепритомніти чи хоча б вийти з маршрутки сухим.
У Львові автобусний маршрут №22 продовжать до села Воля-Гомулецька У Львові автобусний маршрут №22 продовжать до села Воля-Гомулецька
З п’ятниці, до Волі-Гомулецької планують запустити міський маршрут № 22. Наразі Шевченківська райадміністрація ремонтує частину дороги до цього села.
Loading...
Load next