На Львівщині тимчасово припинили видачу закордонних та внутрішніх паспортів громадянина України (відео)

На Львівщині тимчасово припинили видачу закордонних та внутрішніх паспортів громадянина України (відео)
Через технічні несправності вже третій день львів’яни не можуть отримати закордонні та внутрішні паспорти громадянина України.

Видачу паспортів тимчасово призупинено. Через технічні несправності вже третій день львів’яни не можуть отримати закордонні та внутрішні паспорти громадянина України. Відділам з питань праці та тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, що на Чупринки 67 та Руданського 3 наразі вдалося відновити роботу.

Інші ж підрозділи міграційної служби активно працюють над усуненням недоліків.

Тимчасово було відновлено роботу. Ми встигли видати найнеобхідніші документи, там в кого був виїзд та на жаль роботу знову призупинено. Усуваються проблеми на стадії вирішення. Ми надіємся, що завтра підрозділ вже буде функціонувати у звичному режимі, - повідомила начальниця ГУ ДМС Львівщини Юлія Заплітна.

Додамо, що містяни, які були зареєстровані в електронній черзі та не змогли у ці дні подати документи, зможуть отримати послуги з відновленням роботи підрозділів ДМС без повторного запису.

 

Читайте також
Будівельні роботи по вулиці Тернопільській, 42 у Львові є законними, - відповідь “ІРОКСа” на звинувачення посадовця Будівельні роботи по вулиці Тернопільській, 42 у Львові є законними, - відповідь “ІРОКСа” на звинувачення посадовця
Будівельні роботи по вулиці Тернопільській, 42 ведуться згідно дозволу Інспекції Державного будівельного контролю у Львівській області №12-08ж від 13.03.2008 року. Цим документом дозволено виконання будівельних робіт з реконструкції нежитлових будівель під багатоквартирний житловий будинок з добудовою та надбудовою з нежитловими приміщеннями та підземною автостоянкою.
У Львові поставили на ноги військовослужбовця, який пережив важке осколкове поранення У Львові поставили на ноги військовослужбовця, який пережив важке осколкове поранення
У Львові поставили на ноги військовослужбовця, який пережив важке осколкове поранення. Тіло бійця було паралізоване, а в голові застряг уламок від міни
У «Галереї тканин» розповіли, як правильно позбутися важких плям на меблевому покритті (відео) У «Галереї тканин» розповіли, як правильно позбутися важких плям на меблевому покритті (відео)
У «Галереї тканин» меблеве покриття пройшло випробування кавою, вином та водою. Фахівці розповіли, як правильно позбутися важких плям.
Loading...
Load next