Як школярів навчають стрільбі та домедичної допомозі?

Як школярів навчають стрільбі та домедичної допомозі?
В одному з центрів національно-патріотичного виховання для школярів 10-11 класів провели практичні заняття з предмету «Захист України»

В одному з центрів національно-патріотичного виховання для школярів 10-11 класів провели практичні заняття з предмету «Захист України». Для цього тут облаштували 2 види тиру, майданчик з проведення занять з домедичної допомоги, а також кімнату, де можна спробувати покерувати дроном. Дітям все розповідають та показують військовослужбовці з реальним бойовим досвідом. Наприклад, тут є лазерний тир й школярі вчаться, як необхідно стояти зі зброєю та стріляти у рухому ціль враховуючи відстань до ворога.

На іншій локації діти стріляють з пневматичної зброї. Тут також передбачені різні дистанції для різного виду зброї.

Детальніше в сюжеті:

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

 27
 
Читайте також
У Львові попри "жовту" зону школи працюватимуть у звичному режимі: вчителі мають мати довідку чи тест (відео) У Львові попри "жовту" зону школи працюватимуть у звичному режимі: вчителі мають мати довідку чи тест (відео)
Львів завжди можемо перейти на онлайн-навчання, але, оскільки дистанційна освіта не дає ефекту, тому наразі варто використовувати кожен день очного навчання.
У Львові завершує свою роботу літній духовно-відпочинковий табір для дітей (відео) У Львові завершує свою роботу літній духовно-відпочинковий табір для дітей (відео)
Майже 300 школярів, серед яких чимало дітей із малозабезпечених родин впродовж двох тижнів не лише бавилися в ігри, а й відвідували уроки християнської етики та пізнавальні гуртки.
Дистанційне навчання у школах Львова: скільки освітніх закладів зможуть працювати в форматі наживо (відео) Дистанційне навчання у школах Львова: скільки освітніх закладів зможуть працювати в форматі наживо (відео)
Зростання кількості інфікованих ковідом та темпи вакцинації. В області заговорили про можливе посилення карантину.
Loading...
Load next