Незадовільний стан зупинки громадського транспорту: львів'яни звернулися до міських посадовців (відео)

Незадовільний стан зупинки громадського транспорту: львів'яни звернулися до міських посадовців (відео)
Львів’яни звернулися на гарячу лінію щодо незадовільного стану зупинки на вулиці Мазепи. Тутешні мешканці кажуть, що вулиця загалом потребує повного оновлення.

Мешканці вулиці Мазепи звернулися до міських посадовців щодо незадовільного стану зупинки громадського транспорту. Через зруйнований тротуар тут неодноразово травмувалися люди. Та й загалом місцеві пригадають, що посадовці вже неодноразово говорили про повне оновлення цієї вулиці. Однак дочекатися цього люди не можуть й досі.

Не мають вигляду ніякого, ями, візочком з дитиною не проїдеш. Дуже нездалі, треба обов’язково оновити.

Десь в центрі воно оновлюється, а ми тут так якби трохи на периферії й нас трохи обділяють увагою. Є багато ще гірших вулиць ніж тут, якщо трошки заглибитися поміж будинками. Можете перейтися подивитися. А зупинки насправді тут зроблені, тільки ця лишилася. І там внизу одна на Грінченка.

Тут врахувати, що кругом будується мікрорайон дуже активно. Звичайно, ще подивитися на ту лікарню, то та, тут обов’язково має бути вже й 2 смуги, як і планувалося. Тому думаю, що має змінбватись, - зізнаються тутешні мешканці. 

Представники «Львівавтодору» нам розповіли, що й справді проект капітального ремонту вже розроблений, але ще готується фінансова документація. Планується водночас й оновити вулицю Грінченка. Зокрема на дорозі планують зробити 4 смуги руху, 2 з яких виділять для громадського транспорту.

Також додатково вело інфраструктуру, також зараз за стандартом, можна сказати, який у Львові є це ремонт від будинку до будинку, а не лише асфальту. Відповідно тротуари, громадські простори, підходи до будинків. Це все включено у проект, - наголошує начальник відділу інвестиційних проектів ЛКП «Львівавтодор» Павло Сирватка. 

Роботи планують зробити із залученням кредитних коштів відповідно до програми «Безпеки дорожнього руху в містах України».

Завершальні етапи, ми вже маємо погодження з Києва з точки зору цього кредиту. Зараз останній крок це місцева гарантія, паралельно корегування кошторису до актуальних цін і вже виготовлення тендерної документації й потім вже оголошення тендеру, - додає Павло Сирватка. 

Це, зазначають у «Львівавтодорі», відбудеться вже наступного року. Додамо, що ще раніше орієнтовна вартість капітального ремонту вулиць Мазепи й Грінченка складала близько 300-т мільйонів гривень.
 

 

 415
 
Читайте також
Ремонтні роботи тривають: вулицю Бандери у Львові перекрили повністю (відео) Ремонтні роботи тривають: вулицю Бандери у Львові перекрили повністю (відео)
Від сьогодні, 10 липня проїзд на перетині вулиці Бандери з вулицями Антоновича та Героїв УПА перекрили повністю. Тут розпочнуть заміну мереж.
Садовий: Львів відмовляється від купівлі 100 автобусів МАЗ (Відео) Садовий: Львів відмовляється від купівлі 100 автобусів МАЗ (Відео)
Місто планує оголосити новий тендер на постачання автобусів.
Реконструкція вул. Бандери у Львові триває: до кінця року ремонтні роботи планують завершити  (відео) Реконструкція вул. Бандери у Львові триває: до кінця року ремонтні роботи планують завершити (відео)
Завершити усі роботи і відкрити вулицю для проїзду транспорту планують до кінця року.
Loading...
Load next