Реставратори відновили історичну браму на вулиці Гнатюка у Львові (відео)

Реставратори відновили історичну браму на вулиці Гнатюка у Львові (відео)
Реставратори відремонтували автентичні металеві механізми та багато втрачених різьблених декоративних елементів.

У Львові життя триває і реставратори продовжують працювати. І от, фахівці відновили історичні двері в будинку на вулиці Гнатюка, 13. За ремонт брами майстри взялися ще до початку широкомасштабного вторгнення росії.

Зараз же роботи завершили, повідомили в Бюро спадщини. Загалом реставратори відновили автентичні металеві механізми фіксації дверей, а також багато втрачених різьблених елементів. Нове життя отримали і декоративні тяги з елементами орнаментики в стилі гуцульської сецесії.

Ускладнювало роботи те, що брама є доволі масивною: її висота майже 5 м, а ширина понад 2 м. Але наші фахівці з усім справилися. Ремонт воріт обійшовся в більш ніж 100 тисяч гривень

Віра Коновал - pravdatutnews.com

 1626
 
Читайте також
Незадовільний стан зупинки громадського транспорту: львів'яни звернулися до міських посадовців (відео) Незадовільний стан зупинки громадського транспорту: львів'яни звернулися до міських посадовців (відео)
Львів’яни звернулися на гарячу лінію щодо незадовільного стану зупинки на вулиці Мазепи. Тутешні мешканці кажуть, що вулиця загалом потребує повного оновлення.
Тривають ремонтні роботи: у Львові на площі Митній перекрили прохід для пішоходів (відео) Тривають ремонтні роботи: у Львові на площі Митній перекрили прохід для пішоходів (відео)
Прохід до підземного переходу на площі Митній – перекрито до 24-го серпня: у Львові відновили ремонтні роботи біля Бернардинського дворика.
Реконструкція вулиці Бандери у Львові: ремонтні роботи планують закінчити до кінця року (відео) Реконструкція вулиці Бандери у Львові: ремонтні роботи планують закінчити до кінця року (відео)
Для проїзду приватного автотранспорту відкрили перехрестя вул. С. Бандери – вул. Федьковича. Тролейбуси цією ділянкою курсуватимуть від суботи.
Loading...
Load next