Поліція знешкодила підозрілу сумку, знайдену у львівському аеропорту (фото)

Поліція знешкодила підозрілу сумку, знайдену у львівському аеропорту (фото)
У львівському аеропорту знешкодили сумку, в якій могла бути вибухівка. Проте, виявилось, що у ній був ноутбук.

Підозрілу сумку, яку знайшли сьогодні вранці, 21 липня, у львівському аеропорту знешкодили. Про це повідомляє пресслужба поліції Львівської області. 

Поліцейські перевірили повідомлення про замінування аеропорту – сумку, в якій могла бути вибухівка, знешкоджено, - йдеться у повідомленні. 

Внаслідок повідомлення про ймовірну вибухівку понад 300 працівників та пасажирів було евакуйовано з  території львівського летовища. Правоохоронці обстежили приміщення аеропорту та прилеглу територію, вибухонебезпечних предметів вони не виявили. Також зазначили, у знайденій сумці вибухівки не було. 

Підозрілу сумку, в якій могла бути вибухівка, спеціалісти-вибухотехніки, дотримуючись усіх заходів безпеки та використовуючи спецобладнання, вивезли та знешкодили за межами приміщення аеропорту. Попередньо, вибухівки у сумці не виявлено, - зазначають у поліції. 

Виявилось, що у сумці був ноутбук, а не вибухівка, інформує zaxid.net. 

Нагадаємо, що сьогодні, 21 липня у Міжнародному аеропорті "Львів" пасажири виявили невідому сумку. Працівники летовища стверджували, що у ній може бути вибухівка.

 101
 
Читайте також
"До вибуху залишилось 37 хвилин": поліція затримала мінувальника з Дрогобича
Учора, близько 23.45 до поліції надійшло повідомлення про замінування площі Двірцевої біля Головного залізничного вокзалу.
Знайшли підозрілу сумку: у аеропорту Львові евакуйовують людей через загрозу вибуху (фото) Знайшли підозрілу сумку: у аеропорту Львові евакуйовують людей через загрозу вибуху (фото)
У Міжнародному аеропорті "Львів" пасажири виявили невідому сумку. Працівники летовища вважають, що у ній може бути вибухівка.
У Львові з торгового центру евакуювали 3 тис. людей через повідомлення про замінування У Львові з торгового центру евакуювали 3 тис. людей через повідомлення про замінування
Серед евакуйованих були працівники та відвідувачі ТРЦ.
Loading...
Load next