У Львові завершує свою роботу літній духовно-відпочинковий табір для дітей (відео)

У Львові завершує свою роботу літній духовно-відпочинковий табір для дітей (відео)
Майже 300 школярів, серед яких чимало дітей із малозабезпечених родин впродовж двох тижнів не лише бавилися в ігри, а й відвідували уроки християнської етики та пізнавальні гуртки.

Веселі естафети, квести, співи, танці, ігри та інші забави. При парафії святих Володимира та Ольги Української греко-католИцької церкви завершується денний християнський табір для школярів віком від 6 до 14 років. Впродовж двох тижнів у ньому відпочивали майже 300 дітлахів. Серед них маленький Павлусик. Хлопчик у захваті від різномаїття розваг і не хоче додому.

  • Розкажи, що ти тут робиш?
  • Бавлюсь.
  • А в що?
  • В ігри різні.
  • Які тобі ігри подобаються?
  • Хованки, - розповів Павлусик.

Усіх дітлахів поділили на групи: молодшу і старшу, з яких сформували 8 команд із веселими назвами: фіолетики, авокадики, вишеньки-черешеньки, суперкурчата та інші. В кожної власний колір краватки та гасло.

Авокадики круті, дуже спритні і смішні, ми повсюди тут і там і наш класний капітан, вигукують діти.

Вже 6 рік поспіль у цьому таборі відпочиває 11-річна Софія. Дівчинку годі відірвати від забав.

Мені дуже подобається тут велика гра, ми збираємося і граємо з усіма командами. Наприклад минулий раз велика гра була це нам наливали стаканчики води і ми мали воду не розлити і в кого більше назбиралося води той і виграв. Наша команда зайняла перше місце, - зізналась школярка Софія.

Табір розпочинається о 9, а закінчується в п'ятій. Ранок малечі стартує з молитви, а згодом дітлахи співають табірний гімн та кружляють у запальних бансах. Усі забави першочергово базуються на християнських засадах. Так, цьогорічною темою табору став пошук у собі суперсили.

Це ми так дітям показуємо що кожен християнин має в собі розвивати певні супер якості. Суперсили так звані. І це такі прості речі як радість, вірність, чесність, - розповіла аніматорка Софія Клебан.

Ми є в першу чергу вихованці салезіянських отців, ми є салезіянськими аніматорами. Ми в першу чергу є серед дітей, ми вливаємось до них, стаємо для них справжніми друзями і відповідно ми отримуємо від них довіру і через довіру ми їх наповнюємо моральними і духовними цінностями в загальному, - зазначив співорганізатор табору "Веселі канікули з богом" та аніматор Антон Дроф'як.

Відтак, окрім активного дозвілля малеча відвідує уроки катехизації та пізнавальні гуртки.

Майстер-класи є різні, на початку табору в нас був перший майстер-клас, ми плели браслети. Всі думали що це дуже важко, але насправді нам пояснили що це дуже легко і елементарно. Вчора ми робили браслети з таких спеціальних ниток  і мені дуже сподобалось я аж два встигла зробити, - наголосили школярки Віолетта та Ліда. 

Близько 30% дітлахів у таборі – це діти з малозабезпечених родин та сироти. Усі витрати на них здебільшого покривають благодійники та жертводавці.

В нас тут є направду особливо, бо є і багатші і бідніші, і поза межами бідності і всім ми стараємося допомагати по мірі наших можливостей, - повідомив парох церкви Святих Володимира і Ольги отець Богдан Чабан.

Усміхнені та щасливі, вже завтра ці дітлахи роз'їдуться домівками, аби знову повернутися сюди наступного року. До слова, літній християнський табір при парафії святих Володимира та Ольги працює із двохтисячного року. 

 

 150
 
Читайте також
У Львові в Малоголосківському парку завершили розчищення відпочинкової зони (відео) У Львові в Малоголосківському парку завершили розчищення відпочинкової зони (відео)
Працівники управлінської компанії "LEV Development" спільно з ЛКП "Зелений Львів" завершили масштабне розчищення відпочинкової зони.
У Львові на вулиці Малоголосківській відкриють сучасну школу та садок (відео) У Львові на вулиці Малоголосківській відкриють сучасну школу та садок (відео)
Компанія "LEV Development" разом з "GlobalKids" відкривають сучасну школу та садок на Малоголосківській. А запрацює новий освітній простір вже 1 вересня цього року.
Дистанційне навчання у школах Львова: скільки освітніх закладів зможуть працювати в форматі наживо (відео) Дистанційне навчання у школах Львова: скільки освітніх закладів зможуть працювати в форматі наживо (відео)
Зростання кількості інфікованих ковідом та темпи вакцинації. В області заговорили про можливе посилення карантину.
Loading...
Load next