Вакцинацію дітей від коронавірусу розпочали на Львівщині: імунізація проводиться від 12 років (відео)

Вакцинацію  дітей від коронавірусу розпочали на Львівщині: імунізація проводиться від 12 років (відео)
Підлітків від 12 років щепитимуть лише вакциною Comirnaty/Pfizer-BioNTech.

Вакцинацію від COVID-19 отримають лише тідіти, які мають обов’язкові профілактичні щеплення від інфекційних захворювань.

Це діти із супутніми важкими захворюваннями, а також діти, які виїжджають за кордон на навчання чи на міжнародні спортивні змагання, або вони виїжджають сімями на постійне проживання за кордон, - повідомляє Леся Кобецька – начальниця управління охорони здоров’я Львівської міськради. 

 

Нині ж цю вакцинацію дозволили для всіх дітей цієї вікової категорії.  Протипокази до щеплень такі ж, як і в дорослих.

Перед тим як йти вакцинуватися батьки з дитиною повинні піти до сімейного лікаря, який дасть довідку-підтвердження про наявність в дитини вікових рутинних щеплень, тому що міністерство охорони здоровя однією з умов прийняло вакцинацію від коронавірусу дітей в 12-17 років тих які мають вікові рутинні щеплення, - наголошує Ірина Полюга – медична директорка з материнства та дитинства 5-ї міської клінічної лікарні.

Зазначимо, що для імунізації дітей використовують лише одну вакцину, доза введення якої не відрізняється від тієї, яку призначають дорослим.

Додамо, що вакцинувати дітей від ковіду можна убудь-яких пунктах щеплення.

 

 

Читайте також
Бустерна доза для освітян: у кількох школах Львова розгорнули пунти вакцинації (відео) Бустерна доза для освітян: у кількох школах Львова розгорнули пунти вакцинації (відео)
На тлі нової хвилі ковіду львів’ян закликають імунізуватися бустерною дозою.
Офлайн-навчання відновлять у львівських школах для молодших класів Офлайн-навчання відновлять у львівських школах для молодших класів
У Львові з 15 листопада учні молодших класів повертаються на очну форму навчання. Наразі старші класи навчаються у дистанційному режимі.
У Львові утворились довжелезні черги на ПЛР-тести (відео) У Львові утворились довжелезні черги на ПЛР-тести (відео)
Люди займають чергу ще з ранку, але все одно простоюють на вулиці майже годину, допоки в них зберуть біоматеріали на аналіз.
Loading...
Load next