Львівські депутати закликають позбавити фінансування фільму про ЛГБТ "Мій юний принц"

Львівські депутати закликають позбавити фінансування фільму про ЛГБТ "Мій юний принц"
У вересні цього року фільм про дорослішання й ЛГБТ-стосунки між чоловіками «Мій юний принц» переміг на 17 конкурсі Держкіно, яке профінансує його у розмірі 20 млн грн. Депутати Львівської облради проти.

Львівська облрада на засіданні у вівторок, 16 листопада, звернулася до міністерства культури та інформаційної політики, Державного агентства України з питань кіно з вимогою позбавити державного фінансування виробництво фільму Хачіка Васіляна «Мій юний принц». Звернення, зініційоване ВО «Свобода», підтримали 46 депутатів. Про це повідомляє Zaxid.Net.

У вересні цього року фільм про дорослішання й ЛГБТ-стосунки між чоловіками «Мій юний принц» переміг на 17 конкурсі Держкіно, яке профінансує його у розмірі 20 млн грн. Реліз запланований на липень 2022 року. Депутати обурені, що журі конкурсу вирішило надати державну підтримку стрічці, яка, на думку обласних обранців, ображає релігійні почуття більшості українців.

І на це кіно з державного бюджету буде виділено 20 мільйонів гривень! Чому журі конкурсу вирішило надати державну підтримку картині, у якій відверто знущаються з релігійних почуттів християн?! Невже творчі люди, очевидно авторитетні в своїй царині, не відчули, не побачили цієї зневаги та насмішки над святими для мільйонів українців речами?, – йдеться у зверненні Львівської облради.

Депутати вважають неприпустимим не тільки фінансування фільму режисера Хачіка Васіляна «Мій юний принц» із державного бюджету, а й загалом вихід та демонстрування цієї стрічки. Відповідні вимоги скерували до Держкіно та міністерства культури.

Як раніше повідомляла "ПравдаТУТ News", у центрі сюжету – 17-річний підліток-бунтар Поль веде розгульне життя у своєму шикарному домі на гроші, виручені бабусею від продажу творів мистецтва. У стрічці знімуться українські актори: Петро Ниньовський, Вікторія Литвиненко, Євгеній Лісничий, Ксенія Жданова, Анастасія Пустовіт.

Віра Коновал - pravdatutnews.com

Читайте також
Яким був Герой України Дмитро «Да Вінчі» Коцюбайло? Яким був Герой України Дмитро «Да Вінчі» Коцюбайло?
У Львові відбувся допрем’єрний показ документальної стрічки про життя Героя України Дмитра «Да Вінчі» Коцюбайла
Документальний фільм "Воїн" про Тараса Матвіїва: у Львові відбулась прем'єра (відео) Документальний фільм "Воїн" про Тараса Матвіїва: у Львові відбулась прем'єра (відео)
Врятував двох побратимів ціною власного життя. У Львові показали документальну стрічку присвячену Герою України Тарасу Матвіїву. Фільм, заснований на спогадах рідних та близьких, розповідає про життєвий шлях захисника.
Фільм про ЛГБТ "Мій юний принц" взяв у Держкіно 20 мільйонів гривень Фільм про ЛГБТ "Мій юний принц" взяв у Держкіно 20 мільйонів гривень
Режисер Хачатур Василян готується до фільмування картини про дорослішення й ЛГБТ-стосунки між чоловіками "Мій юний принц". Проєкт переміг на 17 конкурсі Держкіно, яке профінансує його у розмірі 20 мільйонів гривень.
Loading...
Load next