Фільм про ЛГБТ "Мій юний принц" взяв у Держкіно 20 мільйонів гривень

Фільм про ЛГБТ "Мій юний принц" взяв у Держкіно 20 мільйонів гривень
Режисер Хачатур Василян готується до фільмування картини про дорослішення й ЛГБТ-стосунки між чоловіками "Мій юний принц". Проєкт переміг на 17 конкурсі Держкіно, яке профінансує його у розмірі 20 мільйонів гривень.

У центрі сюжету – 17-річний підліток-бунтар Поль веде розгульне життя у своєму шикарному домі на гроші, виручені бабусею від продажу творів мистецтва, повідомляє Суспільне/Культура.

Хлопець відчуває нездоровий сексуальний потяг до власної матері Софії. Все змінюється з появою у самотньому житті героїв Марка та його сина Антуана. Між дорослими зав’язуються стосунки, як й між Полем та Антуаном. І це стане початком трагедії – справи про подвійне вбивство.

У стрічці знімуться українські актори: Петро Ниньовський, Вікторія Литвиненко, Євгеній Лісничий, Ксенія Жданова, Анастасія Пустовіт.

Продюсером ЛГБТ-історії буде Олексій Гладушевський (серіал "Перші ластівки"). В інтерв'ю Yabl він розказав, що це – масштабне арт-кіно з шекспірівським сюжетом. А-ля "український "Гамлет".

"У фільмі ми досліджуємо кілька важливих тем: любов, тиранія, смерть, одержимість, залежність, несвобода, ізоляція. Стрічка буде насичена візуальним естетством і, що не властиво українському кіно, еротичними сценами", – сказав Гладушевський.

У фільму вже є постери. Вони стилізовані під роботи Мікеланджело Буонарроті. Наприклад, скульптура "Оплакування Христа" (П'єта"), фреска "Створення Адама", а також картину бельгійського художника-сюрреаліста Рене Магрітта "Закохані".

Виробництво фільму розпочнеться у травні 2022 році.

Ярина Самарик - pravdatutnews.com

Читайте також
Одеський кінофестиваль: гран-прі отримала стрічка "Стоп-Земля" (відео) Одеський кінофестиваль: гран-прі отримала стрічка "Стоп-Земля" (відео)
Журі 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю визначило цьогорічних переможців конкурсу.
“Ми маємо зруйнувати Кремль”: Дмитро Корчинський розповів про закінчення війни між Україною та Росією (відео) “Ми маємо зруйнувати Кремль”: Дмитро Корчинський розповів про закінчення війни між Україною та Росією (відео)
Український політик та лідер забороненої в Росії організації "Братство" Дмитро Корчинський в ексклюзивному інтерв'ю телеканалу "ПравдаТУТ Львів" розповів про свою політичну кар'єру та погляди, ставлення до президента-втікача Януковича і Зеленського, а також радикальне вирішення військового конфлікту з Росією, яке триває декілька століть.
В Україні знімають фільм про Мустафу Джемілєва (фото) В Україні знімають фільм про Мустафу Джемілєва (фото)
Український режисер знімає фільм про боротьбу кримського народу та про те, хто такий Мустафа Джемілєв.
Loading...
Load next