Об'їздив всю Україну: у Львові помер народний артист України Євген Федорченко

Об'їздив всю Україну: у Львові помер народний артист України Євген Федорченко
У 1992 році він отримав почесне звання Заслужений артист України.

У четвер, 13 січня, у віці 75 років помер народний артист України, актор Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької у Львові Євген Федорченко. Про це повідомила його донька, львівська журналістка Олена Федорченко.

Таточку. Як же боляче. Люблю. Про чин похорону повідомлю, — написала Олена Федорченко у Facebook.

Зазначимо, Євген Федорченко народився у 1946 році на Старосамбірщині. Закінчив диригентський факультет Самбірського культурно-освітнього училища, а пізніше Київський державний інститут театрального мистецтва імені Івана Карпенка-Карого.

Також був художнім керівником та режисером-постановником мистецького творчого об’єднання «Ретро шлягер», актором Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької. Зіграв понад 100 ролей у театрі й кіно, зокрема, ключові ролі у виставах «Пані міністрова», «Візит літньої пані», «Гуцулка Ксеня», «Державна зрада», «Дама з камеліями», «Ісус, син Бога живого», «У.Б.Н. (Український буржуазний націоналіст)» та багатьох інших. Побував на гастролях у багатьох країнах світу, об'їздив всю Україну.

Вже у 1992 році отримав почесне звання Заслужений артист України, у 2006 році — Народний артист України, а 2007 — звання «Майстер сцени». Писав вірші, усмішки, п'єси. Автор книги гумору «Я так думаю!».

Нагадаємо, раніше у столичному готелі знайшли мертвою відому адвокатку з Полтавщини.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

 213
 
Читайте також
"Мені ніде людей ховати": поблизу Львова чоловік на місці садів влаштував приватне кладовище (відео) "Мені ніде людей ховати": поблизу Львова чоловік на місці садів влаштував приватне кладовище (відео)
Тепер порушнику може загрожувати штраф від 200 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або до шести місяців арешту.
На Львівщині від ускладнень СОVID-19 помер ексзаступник голови ОДА На Львівщині від ускладнень СОVID-19 помер ексзаступник голови ОДА
На Львівщині помер 74-річний колишній заступник голови Львівської ОДА та керівник апарату Микола Лазуркевич.
Loading...
Load next