Частка ковід-інфікованих дітей зросла удвічі: чи повернуть дистанційне навчання? (відео)

Частка ковід-інфікованих дітей зросла удвічі: чи повернуть дистанційне навчання? (відео)
Приймати маленьких пацієнтів з діагнозом COVID-19 почала міська дитяча клінічна лікарня на вулиці Орлика.

Частка інфікованих коронавірусом дітей зросла удвічі. Львівський «Охматдит» більше не справляється з такою кількістю хворих. Тож приймати маленьких пацієнтів з діагнозом COVID-19 почала міська дитяча клінічна лікарня на Орлика. Зважаючи на ситуацію, чиновники не виключають велику ймовірність повернення школярів на дистанційне навчання.

Спалах коронавірусу серед найменших фіксують у Львові. Відтепер маленьких пацієнтів хворих на COVID-19 приймає і міська дитяча клінічна лікарня на Орлика.

На жаль резерви інших дитячих лікарень, які займалися ковідними пацієнтами вичерпуються. Діток з кожним днем стає все більше і цих ресурсів для міста, для області просто замало, тому ми долучилися теж до лікування діток з ковідом, — зазначає директор дитячої лікарні 1-го ТМО Львова Іван Міськів.

Цієї ночі до медзакладу поступили троє дітлахів у стані середньої важкості. З них двом крихіткам немає і року. Також на лікарняному ліжку опинилась 5-річна Марічка. Наразі дівчинку обстежують медики.

Піднялась температура до 39.5, сонливість, млявість, дитинка охрипла. Температуру тяжко було збити, таким чином ми потрапили сюди. Нас скерувала сімейний лікар. Ми зробили експрес-тест і він виявився позитивним, — розповідає мати Марічки Юлія.

Загалом у дитячому «ковідному» відділенні розгорнули 30 ліжок. Медики запевняють, за потреби готові розширитись аж до 100 ліжкомісць.

Відділення абсолютно адаптоване до роботи з такими дітками, тобто це повна ізоляція. Всі діти, які будуть знаходитись, будуть забезпечені киснем, в нас є достатньо кисневих точок, а також ми створили відповідні бригади медиків, куди навіть входить анестезіолог, і вони абсолютно повністю можуть забезпечити роботу у ковідному відділенні, — зауважує завідувачка 2-го педіатричного відділення дитячої лікарні 1-го ТМО Львова Ірина Бережна.

Загалом у Львові COVID-19 підтвердили в 301 дитини. 15% учнів всіх міських шкіл перебувають на самоізоляції з підозрою на коронавірус.

Власне у 40 закладах загальної середньої освіти 125 класів перебуває на самоізоляції, де навчається 3620 дітей. Окрім того, є заклади загальної середньої освіти, які повністю перейшли на дистанційне навчання, тому що там дуже високий рівень захворюваності: це 8 закладів загальної середньої освіти, серед них один заклад, який перейшов на дистанційне навчання лише для учнів 5-11 класів, — повідомляє в. о. начальника управління освіти Львівської міськради.

Найбільше хворіють саме старшокласники. Тож завтра у мерії засідатиме міський штаб протидії коронавірусу, який має намір ухвалити рішення про переведення учнів 5-11 класів на двотижневе дистанційне навчання із понеділка.

Також мова йде про переведення на дистанційне там, де це можливо секцій і гуртків, або відповідно переформатування і відмова від очної форми: це мистецькі школи, секції й гуртки. Третє це ми будемо звертатися до усіх організаторів подій масштабних, великих для того, щоб ці події, які можливо зараз перенести або не проводити, — запевняє перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Чиновники прогнозують, вже з наступного тижня місто ймовірно опиниться у помаранчевій зоні.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

Читайте також
«Омікрон» масово вражає львів'ян (відео) «Омікрон» масово вражає львів'ян (відео)
У стаціонарі 1-го ТМО Львова перебуває 451 пацієнт з коронавірусом, 87 з них – діти.
Бустерна доза для освітян: у кількох школах Львова розгорнули пунти вакцинації (відео) Бустерна доза для освітян: у кількох школах Львова розгорнули пунти вакцинації (відео)
На тлі нової хвилі ковіду львів’ян закликають імунізуватися бустерною дозою.
У Львові утворились довжелезні черги на ПЛР-тести (відео) У Львові утворились довжелезні черги на ПЛР-тести (відео)
Люди займають чергу ще з ранку, але все одно простоюють на вулиці майже годину, допоки в них зберуть біоматеріали на аналіз.
Loading...
Load next