На Львівщині зменшать кількість блокпостів вп'ятеро (відео)

Наразі в області облаштували 544 блокпости. Незабаром їхню кількість скоротять до 100.
Кількість блокпостів на Львівщині зменшиться. Вп’ятеро. Наразі їх в області 544.
За даними голови Львівської обласної військової адміністрації, більшість із них облаштовані самовільно та перешкоджать руху екстрених служб і гуманітарних вантажів. Тож кількість блокпостів скоротять до 100, ще деякі з них перетворять на спостережні.
Нагадаємо, необхідну систему блокпостів у Львові та області розробили фахівці Академії сухопутних військ та військової експертизи. Чергують на них спільно поліцейські, СБУ, тероборона та Нацгвардія.
Підтримай нас на Patreon: https://www.patreon.com/pravdatutlviv
Віра Коновал - pravdatutnews.com
Читайте також

Раніше посадовці Львівської міськради відклали впровадження електронного квитка для всіх категорій пасажирів ще на пів року, з 13 січня 2022 року він працюватиме лише для пільгової категорії львів'ян.

Львів напрацював план заходів і активно співпрацює з територіальною обороною, на випадок надзвичайної ситуації.
Рекомендовані

Зеленський пожартував про свій вигляд на церемонії вручення Шевченківської премії, згадавши про Трампа

Праворадикальна партія Mi Hazánk звернулася до прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана із закликом використати можливі переговори між США та Росією для порушення питання автономії Закарпаття

Оборонці підрозділу “Скорпіон” бригади “Гарт” Держприкордонслужби України знищили бліндажі російських військ на Вовчанському напрямку, застосувавши міномети та дрони
Loading...
Load next