75 тонн гуманітарної допомоги надійшло до Міжнародного штабу на Львівщині

75 тонн гуманітарної допомоги надійшло до Міжнародного штабу на Львівщині
Продукти харчування, медикаменти, амуніція та пікапи – 75 тонн гуманітарної допомоги надійшло до Міжнародного штабу 

Продукти харчування, медикаменти, амуніція та пікапи – 75 тонн гуманітарної допомоги надійшло до Міжнародного штабу. Збирали вантаж у Хорватії, Польщі, Німеччині, Бельгії, Люксембурзі та Канаді. Найближчим часом вантажівки доправлять до наших військових, які запекло борються за незалежність України.   

Багато наших підрозділів уже отримали таку необхідну захисну амуніцію, яка допомагає зберегти життя людей. Прикордонники першими зустріли ворога. Прикордонники зараз разом із Збройними Силами знаходяться також на лінії, на найгарячіших точках, на лінії вогню, — розповідає Ілона Мельникова, представниця Державної прикордонної служби України. 

Завдання наше як для адміністрації – скоординувати діяльність добровольців, волонтерів, міжнародних організацій, усіх тих, хто готовий надавати допомогу українцям під час війни, — зазначає Максим Козицький, начальник Львівської обласної військової адміністрації. 

Загалом ж від початку повномасштабної війни до штабу, який об’єднав представників бізнесу, влади та громадськості з понад 80 країн світу, надійшло більш як 400 вантажівок, а це 500 тонн гуманітарної допомоги.  

Зараз Україна за 30 років незалежності об’єднана як ніколи. Нас точно не перемогти. Кожне село, кожен регіон сьогодні. Львів за Харків, Харків за Львів. Всі бізнеси, всі народні депутати. Не існує зараз політичних партій. Міжнародний штаб допомоги українцям об'єднує абсолютно всіх, хто це може зробити, — каже Марія Мезенцева, народна депутатка України.

За свою землю зараз стоять усі: воїни, всі жінки, всі діти, всі люди літнього віку. Весь світ на нас зараз дивиться як на єдину націю, єдину абсолютно у всьому. В нас немає ні мовних питань, ніяких інших питань, які нас розділяють. Єдине питання, яке нас об’єднує – це перемога. І вона буде!, - підсумовує Аліна Скоморохова, координаторка Міжнародного штабу допомоги українцям. 

Підтримай нас на Patreon: https://www.patreon.com/pravdatutlviv  

Віра Коновал - pravdatutnews.com

 333
 
Читайте також
3 місяці війни у Львові: прихисток біженців, гумдопомога та успіхи львівських десантників (відео) 3 місяці війни у Львові: прихисток біженців, гумдопомога та успіхи львівських десантників (відео)
80-та окрема ДШБ знищила 5 батальйонів, 47 танків, 136 БМП, 27 артилерійських систем, 11 реактивних систем залпового вогню, 24 засоби ППО, 1 літак, 4 гелікоптери, 178 авто, 9 БПЛА, 5 крилатих ракет. 
У Львівській ОВА презентували оновлений сайт (відео) У Львівській ОВА презентували оновлений сайт (відео)
Сайт став більш зручним і доступним. Звідти забрали все зайве, доповнили інформаційними розділами, корисними сервісами і контактами. 
Чи готова Львівщина до надзвичайної ситуації (відео) Чи готова Львівщина до надзвичайної ситуації (відео)
Львів напрацював план заходів і активно співпрацює з територіальною обороною, на випадок надзвичайної ситуації.  
Loading...
Load next