Для мешканців Львівської громади запрацював «Мобільний адміністратор» (відео)

Для мешканців Львівської громади запрацював «Мобільний адміністратор» (відео)
 Завдяки спеціальному переносному кейсу, працівник ЦНАП може надати послугу мешканцю у будь-якому приміщенні.

Доступні послуги для всіх людей. Тепер мешканці Львівської громади, які за станом здоров’я не можуть відвідати ЦНАП, мають можливість скористатись «Мобільним адміністратором». Інформує мерія міста.

Тобто це означає, що працівник установи, завдяки спеціальному переносному кейсу, може надати послугу у будь-якому приміщенні.

В першу чергу цим можуть скористатися:

  • люди з інвалідністю 1-ї групи,
  • військовослужбовці,
  •  ті, хто перебуває на тривалому стаціонарному лікуванні і потребує стороннього догляду.

Серед послуг, які можна замовити, це послуги соціального захисту, житлові, районних адміністрацій, різноманітні витяги, довідки та інше.

Зробити це можна зателефонувавши до ЦНАП або заповнивши електронне звернення на сайті міської ради. 

Віра Коновал - pravdatutnews.com

 413
 
Читайте також
Безкоштовні одяг і взуття для переселенців у Львові (відео) Безкоштовні одяг і взуття для переселенців у Львові (відео)
Вимушено переміщені люди можуть отримати тут усе необхідне. Львів’ян можуть долучитися, поділившись речами, які не використовують.
У Дрогобичі волонтери проєкту БУР облаштовують гуртожиток для переселенців (відео) У Дрогобичі волонтери проєкту БУР облаштовують гуртожиток для переселенців (відео)
У Дрогобичі волонтерський рух БУР облаштовує помешкання для переселенців Проживатимуть в оновленому гуртожитку матері з дітьми.
Підтримка учасників АТО на Львівщині: у центрі зайнятості допомагають військовим відкрити власну справу (відео) Підтримка учасників АТО на Львівщині: у центрі зайнятості допомагають військовим відкрити власну справу (відео)
В обласному центрі зайнятості діє спеціальна програма для ветеранів бойових дій, яка допомагає нашим захисникам відкрити власну справу.
Loading...
Load next