Нова хвиля коронавірусу на Львівщині: 134 пацієнти перебувають на стаціонарному лікуванні (відео)

Нова хвиля коронавірусу на Львівщині: 134 пацієнти перебувають на стаціонарному лікуванні (відео)
134 пацієнти зараз перебувають на стаціонарному лікуванні. Здебільшого це – люди старшого віку.

Збільшення кількості хворих упродовж минулих чотирьох тижнів – нова хвиля коронавірусу на Львівщині. 134 пацієнти зараз перебувають на стаціонарному лікуванні. Здебільшого, це – люди старшого віку та особи, які мають важкі супутні захворювання. В основному шпиталізація спричинена тим, що ковід сприяв загостренню їхньої основної патології.

Більше 20 закладів…такої медичної допомоги, - каже Орест Чемерис, директор департаменту охорони здоров’я Львівської обласної військової адміністрації.

На початку тижня в області зафіксували 218 випадків захворювання на ковід. Розповсюджується інфекція територією області нерівномірно.

Найбільше число захворілих…золочівського району.

Це є не дивина для львівської області, - додає Наталія Іванченко, керівниця Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ.

Нагадаємо, що у Європі виявили новий штам коронавірусу Омікрон ВА.5, який ще більше заразний ніж попередній. На Львівщині його наразі не фіксували.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 490
 
Читайте також
Бустерна доза для освітян: у кількох школах Львова розгорнули пунти вакцинації (відео) Бустерна доза для освітян: у кількох школах Львова розгорнули пунти вакцинації (відео)
На тлі нової хвилі ковіду львів’ян закликають імунізуватися бустерною дозою.
«Омікрон» масово вражає львів'ян (відео) «Омікрон» масово вражає львів'ян (відео)
У стаціонарі 1-го ТМО Львова перебуває 451 пацієнт з коронавірусом, 87 з них – діти.
У Львові утворились довжелезні черги на ПЛР-тести (відео) У Львові утворились довжелезні черги на ПЛР-тести (відео)
Люди займають чергу ще з ранку, але все одно простоюють на вулиці майже годину, допоки в них зберуть біоматеріали на аналіз.
Loading...
Load next