1000 доларів за «непридатність»: у Львові підробляли документи про стан здоров’я призовників

1000 доларів за «непридатність»: у Львові підробляли документи про стан здоров’я призовників
Працівники одного з медзакладів Львівщини організували схему отримання коштів за підробку документів про стан здоров’я чоловіків призовного віку.

Працівники одного з медзакладів Львівщини організували схему отримання коштів за підробку документів про стан здоров’я чоловіків призовного віку. Загалом до цієї діяльності причетні кілька осіб з відповідної комісії. Затримали лікарів на гарячому саме під час отримання коштів. Наразі підозрюваним загрожує до 10-ти років позбавлення волі.

Злата Новосельська pravdatutnews.com

 1484
 
Читайте також
За кордон за 1300 доларів: двоє чоловіків та одна жінка організували «схему» уникнення мобілізації (відео) За кордон за 1300 доларів: двоє чоловіків та одна жінка організували «схему» уникнення мобілізації (відео)
Двоє чоловіків та одна жінка організували «схему» уникнення мобілізації для військовозобов’язаних українців та їх безперешкодний виїзд за межі держави.
У Львові відбулася виставка про унікальні кам’яні вишиванки Нової Каховки (відео) У Львові відбулася виставка про унікальні кам’яні вишиванки Нової Каховки (відео)
Майже 200 житлових будинків у Новій Каховці на фасаді мають українські кам'яні вишиванки, які створив Григорій Довженко.
Loading...
Load next