Золочівська громада на Львівщині співпрацює з польськими партнерами, які допомагають у забезпеченні армії (відео)

Золочівська громада на Львівщині співпрацює з польськими партнерами, які допомагають у забезпеченні армії (відео)

Золочівська громада налагодила дружні стосунки з Польщею. Керівництво громади писало листи до очільників польських громад з проханням підтримати українських захисників. Так потоваришували із ґміною Мілич. Звідти допомагають гуманітаркою, привозять авто та амуніцію для військових.

У спецпроєкті «Громада Діє» медіа ШоТам розповідає, як громади адаптуються у війну і вчаться допомагати собі і іншим.

Золочівська громада знайшла друзів у Європі. Тепер поляки допомагають гуманітаркою та придбали машину для військових!

Керівництво Золочева написало листи до очільників громад у Польщі та попросило підтримки. На листи відгукнулися керівники Ґміни Мілич, як знаходиться недалеко від Вроцлава.

Поляки придбали для українських військових автомобіль та амуніцію, а ще зібрали гуманітарну допомогу та знайшли будівельні матеріали для укриття у школі. До цього процесу поляки залучили ще й своїх німецьких партнерів з Вурцена.

Польські партнери приїхали в Золочев, щоб віддати все особисто. Тут їх  зустрічали з військовим оркестром Національної гвардії. Наступного разу польські партнери пообіцяли привезти пікап для ЗСУ. 

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 284
 
Читайте також
Недалеко втік: у Золочеві поліцейські оперативно затримали зловмисника, що викрав автомобіль Недалеко втік: у Золочеві поліцейські оперативно затримали зловмисника, що викрав автомобіль
Затриманому загрожує до п’яти років позбавлення волі.
На Львівщині до Дня захисника України відбудеться екскурсія "Жива історія" (відео) На Львівщині до Дня захисника України відбудеться екскурсія "Жива історія" (відео)
Державне свято, вважається досить новим, однак воно все ж таки зберігає в собі історію багатьох століть. Дату 14 жовтня було обрано не випадково, оскільки саме цього дня відзначається велике свято – Покрова Пресвятої Богородиці.
Loading...
Load next