У Львові розпочався форум видавців: що буде у програмі? (відео)

У Львові розпочався форум видавців: що буде у програмі? (відео)

У Львові розпочався форум видавців. Цього року організатори попри війну в Україні все ж вирішили провести низку заходів, щоб обговорити важливі ідеї, що зараз змінюють Європу та світ, а також відзначити особливості нашої культури особливо у такий час.

Дуже багато можна розмовляти про мистецтво на війні, про репрезентацію мистецтва, наприклад, в Європі чи про евакуацію мистецтва, коли віна вже почалася і що треба робити. Чи те як відрізняється таке воєнне мистецтво, як митці на нього реагували в 2014 і зараз. Чому зараз навала такого гарного арту  та інше, - каже Діана Берг, активістка, засновниця мистецької платформи «ТЮ».

Фокус цього року на дискусії в режимі онлайн, бо програмою передбачена чимала кількість іноземних спікерів.

15 іноземних гостей, які приїдуть наживо, а також будуть ті, що долучатимуться онлайн. Основними гостями нашої програми будуть Ніл Ґейман, Маргарет Етвуд, Еліф Шафак, Філіп Сенс, це юрист-міжнародник, а також Пітер Помаранцев, який дослідує пропаганду та Майкл Катакіс, секретар Ернеста Хемінгуея, - Софія Челяк, програмна директорка форуму.

Підійматимуть й теми пам’яті нашої історії, гендерної рівності, корупції та імперіалізму.

Нашою головною темою є «Фестиваль людей усвідомленої сили». Ми знаємо, що усі ті хто будуть тут та будуть до нас долучатися в Україні чи поза Україною наші гості, та ті хто не будуть долучатися, але вони тут, то це люди, які є сильними. Які  усвідомлено роблять певні кроки, бо ми дуже змінилися, дуже мобілізувалися і це усвідомлення, яке до нас прийшло варте поваги і того, щоб це вісвітлювати, - додає Софія Челяк, програмна директорка форуму.

З повною програмою цьогорічних заходів можна ознайомитися на сайті форуму. Триватиме дійство до 9-го жовтня включно.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

Читайте також
Львівська ілюстраторка Софія Сулій показує рускім справжню ситуацію в Україні через ілюстрації (відео) Львівська ілюстраторка Софія Сулій показує рускім справжню ситуацію в Україні через ілюстрації (відео)
Ілюстраторка створила вже декілька десятків малюнків на своєму графічному планшеті.
Відома художниця Ірина Третяк презентувала нову колекцію картин (відео) Відома художниця Ірина Третяк презентувала нову колекцію картин (відео)
Про «почуття» до навколишнього світу, людей та улюбленої справи. Художниця Ірина Третьяк презентувала нову колекцію картин. Нові трансформовані твори стали продовженням вже відомої виставки Ірини «Арт-Гранат».
Сьогодні у світі відзначили День балету: досвід провідних солістів Львівської опери (відео) Сьогодні у світі відзначили День балету: досвід провідних солістів Львівської опери (відео)
У всі роки і століття балет вважають естетичним заняттям для людей будь-якого віку, а особливо для дітей.
Loading...
Load next