Клініка професора Стефана Хміля безкоштовно допомогає військовим перемогти безпліддя (відео)
Попри те, що війна стала великим випробуванням для кожного українця, та вона точно не забере радості батьківства у жодної пари. Адже допоки наші воїни перемагають ворога, у клініці професора Стефана Хміля перемагають безпліддя.
Для нас цей день дійсно був переломний, але ми зібралися з силами і активізували свою діяльність, мобілізували себе. Ми активно допомагали клінікам, які переїжджали з тих міст, де йдуть бойові дії, ми надали можливість розмістити в нас свої кріобанки з ембріонами, сперматозоїдами, яйцеклітинами, перевести до нас дорогостоїщу апаратуру, допомогти, допомогти їхнім лікарям приїхали до нас, працювали в нас, бо багато було переселенців із тих регіонів, - розповідає Стефан Хміль, професор, засновник медичного центру «Клініка професора Стефана Хміля».
Тут знайшла для себе роботу і лікарка з Харкова, яка була змушена покинути свій дім через російські обстріли.
Так сталося, що в Харкові, я проживала в Харкові, працювала в Харкові, навчалася в Харкові але 24.02 сталася така ситуація, яка змусила нас з сімєю виїхати з Харкова, тому що ми проживали на Салітвці, безпосередньо всі бойові дії відбувалис безпосередньо біля нашого дому і на сьогоднішній день так сталося, що нашого дому немає і ми приїхали сюди у Львів і в травні двері відчинилися просто неймовірних людей, які простягнули руку і прийняли мене до своєї команди, - каже Ірина Макогоненко, лікарка акушер-гінеколог, репродуктолог медичного центру «Клініка професора Стефана Хміля».
Окрім того, клініка протягом всього часу повномасштабного вторгнення створювала різноманітні проекти зі знижками та допомогою для внутрішньо-переміщених осіб, а також неодноразово долучалась до допомоги і нашим воїнам. І щоб підтримати захисників та захисниць, які хочуть мати діток мережа медичних центрів «Клініка професора Стефана Хміля» у Львові та Тернополі запустила соціальний проєкт.
Для мене було дуже важливим допомогу і нашим військовослужбовцям: жінкам, чоловікм, які активно нас захищають, які своїм життя ризикують, щоб спасти нашу країну в цій ситуації і ми для себе я прийняв рішення зробити такий соціальний проєкт безкоштовно екстракорпоральне запліднення плюс програму ІКСІ для військовослужбовців, - пояснив Стефан Хміль.
Проєкт стартував ще в липні цього року і вже майже 300 подружніх пар отримали шанс стати батьками, та ще більше сотні знаходяться в протоколах.
Понад 40 тис жінок на сьогодні є військовослужбовцями Збройних Сил України. На жаль, війна поставила на паузу найважливіші мрії. Для жінки – це материнство. Саме тому в післявоєнний час набуває значення синдром нереалізованого материнства. Дбаючи про жінок, відчуваючи їх, наша команда створила соціальний проєкт для воїнів Збройних сил України, в рамках якого кріоконсервація яйцеклітин, сперматозоїдів, а також програма екстракорпорального запліднення є безкоштовною. А це означає, о кожна жінка, яка заморозила свої яйцеклітини обов’язково стане мамою, - каже Ольга Цепенда, лікарка акушер-гінеколог, репродуктолог медичного центру «Клініка професора Стефана Хміля».
Я запрошую всіх, хто бажає. Звертайтеся будь ласка в нашу клініку, і скільки буде, сотня, дві, три, чотири, ми всім надамо допомогу, всім безкоштовно це здійснимо. Ми вкладаємо свої кошти в це і будемо вам допомагати. Ми раді щиро вам допомогти. Відродимо нашу націю, збільшимо народжуваність, Слава Україні, - закликає професор, засновник медичного центру «Клініка професора Стефана Хміля».
Всю необхідну інформацію про участь у проєкті ви зможете знайти на офіційному сайті клініки професора Стефана Хміля.
Злата Новосельська - pravdatutnews.com