Львів став молодіжною столицею Європи 2025

Львів став молодіжною столицею Європи 2025
Цей титул Львів отримав разом з ним і всі інші міста України, адже це була спільна заявка.

Розширення можливостей, активізації участі та зміцнення європейської ідентичності – Львів став молодіжною столицею Європи 2025. Цей титул Європейський молодіжний форум присудив Львову, а разом із ним іншим містам України, адже це була спільна заявка. До слова, Львів аплікувався на конкурс вчетверте. І вдруге потрапив до фіналу. А перемогу у мерії вважають ще одним елементом об’єднання з Європою та консолідацією європейських зусиль заради розширення можливостей для молодих людей. Йдеться про додаткові інвестиції в молодіжну сферу, обмін досвідом, розбудову молодіжної інфраструктури та інші заходи, які відбуватимуться у Львові у 2025 році.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 74
 
Читайте також
Легенда настільного тенісу у Львові: у місті позмагались за Кубок Анатолія Строкатова (відео) Легенда настільного тенісу у Львові: у місті позмагались за Кубок Анатолія Строкатова (відео)
Це вже 11-ий міжнародний турнір з настільного тенісу імені Анатолія Строкатова. У ньому взяли участь 300 спортсменів з України та Молдови.
Третій польовий госпіталь на Львівщині (відео) Третій польовий госпіталь на Львівщині (відео)
Передали його Україні рішенням уряду Королівства Нідерландів. Розрахований мобільний шпиталь на 50 ліжко-місць.
"Майстер-шеф" по-львівськи: у "Горіховому гаю" відбувся кулінарний конкурс серед аматорів (відео) "Майстер-шеф" по-львівськи: у "Горіховому гаю" відбувся кулінарний конкурс серед аматорів (відео)
П'ять учасників демонстрували журі своє вміння роботи з грилем, а на переможця очікував приємний подарунок.
Loading...
Load next