У Львові через відсутність енергії на тягових підстанціях курсує лише частина електротранспорту (відео)

У Львові через відсутність енергії на тягових підстанціях курсує лише частина електротранспорту (відео)
На маршрутах працювало щонайбільше 50 трамваїв і стільки ж тролейбусів – це 75% від планового.

Лише частина електротранспорту виїхала на маршрути у Львові. Усе – через відсутність енергії на тягових підстанціях, – пояснили в мерії. Зокрема без живлення залишилися підстанції на вул. Мазепи, що живить трамвайне депо на Промисловій. «Львівелектротранс» під’єднало резерви та розпочало поетапний випуск трамваїв. Тож упродовж дня на маршрутах працювало щонайбільше 50 трамваїв і стільки ж тролейбусів – це 75% від планового, – додали у міській раді.

Нагадаємо, на Львівщині зменшили перелік критичних об'єктів, які не знеструмлюють. Йдеться про поліклініки, котельні, станції зв’язку, відділки поліції – їх також відключатимуть від світла, як і більшість споживачів. Також від учора в області тривають аварійні відімкнення електроенергії із графіком 8 через 4, тобто на 8 годин споживачів відключатимуть від живлення, а на 4 – знову подаватимуть. Подібні відімкнення відбуватимуться у всіх областях України.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 154
 
Читайте також
Плати 10 гривень: чи задоволені жителі Львова підняттям вартості проїзду у транспорті (відео) Плати 10 гривень: чи задоволені жителі Львова підняттям вартості проїзду у транспорті (відео)
Від учора у Львові в громадському транспорті потрібно платити не 7 гривень, а 10. Від такого корегування цін на проїзд містяни розлючені, оскільки, умови у маршрутках не покращилися, а щоденних витрат тепер буде значно більше.
У Львові зросте вартість місячних абонементів та проїздних квитків у електротранспорті У Львові зросте вартість місячних абонементів та проїздних квитків у електротранспорті
Вартість проїзних абонементів та пересадкових квитків у львівському електротранспорті зросте, однак купувати місячні та тримісячні абонементи буде вигідніше, ніж платити за разову поїздку.
На Львівщині зросла вартість проїзду у міжміських маршрутках (відео) На Львівщині зросла вартість проїзду у міжміських маршрутках (відео)
Тарифи зросли у межах 30% практично на всіх напрямках. Вартість однієї зупинки зросла з 10 до 12 гривень.
Loading...
Load next