Другий семестр: з понеділка львівські школярі повертаються до навчання

Другий семестр: з понеділка львівські школярі повертаються до навчання
Відтепер учні молодших класів щодня ходитимуть на прогулянки. А ще з’являться спортивні ліги та онлайн-олімпіади.

Спортивні ліги та онлайн-олімпіади – з понеділка львівські школярі повертаються за парти. Хоч деякі школи розпочали другий семестр вже цього тижня, більшість закладів освіти таки виходить на навчання 23 січня. Про це повідомили в мерії. Форма навчання зберігається такою ж, як і у першому семестрі. Кожна школа самостійно визначає форму з огляду на укриття. Є і новації – відтепер учні молодших класів львівських шкіл щодня в межах навчального процесу ходитимуть на прогулянки. А ще з’являться нові проєкти.

Злата Новосельська pravdatutnews.com

 143
 
Читайте також
"Жовтий" рівень епідемічної небезпеки: у Львові всі школи працюють у звичному форматі (відео) "Жовтий" рівень епідемічної небезпеки: у Львові всі школи працюють у звичному форматі (відео)
В місті після переходу до "жовтої" зони карантину працюють всі школи, незалежно від того, скільки відсотків вчителів вакциновано.
Перше вересня у Львові: школярі знову повернулися за парти у звичному форматі навчання (відео) Перше вересня у Львові: школярі знову повернулися за парти у звичному форматі навчання (відео)
Школярі повернулися за парти і звикають до звичайного формату навчання. А першокурсники склали присяги і вже готові здобувати знання, щоб опанувати майбутню професію.
У Львові попри "жовту" зону школи працюватимуть у звичному режимі: вчителі мають мати довідку чи тест (відео) У Львові попри "жовту" зону школи працюватимуть у звичному режимі: вчителі мають мати довідку чи тест (відео)
Львів завжди можемо перейти на онлайн-навчання, але, оскільки дистанційна освіта не дає ефекту, тому наразі варто використовувати кожен день очного навчання.
Loading...
Load next