Другий семестр: з понеділка львівські школярі повертаються до навчання

Другий семестр: з понеділка львівські школярі повертаються до навчання
Відтепер учні молодших класів щодня ходитимуть на прогулянки. А ще з’являться спортивні ліги та онлайн-олімпіади.

Спортивні ліги та онлайн-олімпіади – з понеділка львівські школярі повертаються за парти. Хоч деякі школи розпочали другий семестр вже цього тижня, більшість закладів освіти таки виходить на навчання 23 січня. Про це повідомили в мерії. Форма навчання зберігається такою ж, як і у першому семестрі. Кожна школа самостійно визначає форму з огляду на укриття. Є і новації – відтепер учні молодших класів львівських шкіл щодня в межах навчального процесу ходитимуть на прогулянки. А ще з’являться нові проєкти.

Злата Новосельська pravdatutnews.com

Читайте також
Навчання в умовах пандемії: як цьогоріч школярі розпочнуть навчальний рік (відео) Навчання в умовах пандемії: як цьогоріч школярі розпочнуть навчальний рік (відео)
Школи, де 80% працівників будуть вакцинованими, зможуть працювати у очному форматі, навіть якщо Львівщина перебуватиме у "червоній" зоні.
Онлайн-навчання для учнів Львова: скільки шкіл перетнули бар’єр 80% вакцинованих (відео) Онлайн-навчання для учнів Львова: скільки шкіл перетнули бар’єр 80% вакцинованих (відео)
Чи будуть ходити діти до школи, у період жовтої та червоної зони, скільки шкіл перетнули межу вакцинації понад 80% та для чого зараз школам, один день навчання онлайн? Про роботу шкільних закладів освіти та дитячих садочків в умовах карантину в ексклюзивному інтерв'ю для телеканалу "ПравдаТУТ Львів" розповіла начальниця управління освіти ЛМР Зоряна Довганик.
"Жовтий" рівень епідемічної небезпеки: у Львові всі школи працюють у звичному форматі (відео) "Жовтий" рівень епідемічної небезпеки: у Львові всі школи працюють у звичному форматі (відео)
В місті після переходу до "жовтої" зони карантину працюють всі школи, незалежно від того, скільки відсотків вчителів вакциновано.
Loading...
Load next