На Львівщині прикордонники затримали 6 порушників, які хотіли незаконно потрапити до країн ЄС (відео)

На Львівщині прикордонники затримали 6 порушників, які хотіли незаконно потрапити до країн ЄС (відео)

Шестеро українців намагалися цими вихідними незаконно потрапити до країн ЄС. Чоловіки мешканці Дніпропетровської та Івано-Франківської областей попалися на кордоні із Польщею. Свій вчинок пояснили тим, що їм було необхідно виїхати з країни, а законних на це підстав на те не мали. Тепер покарання їм обиратиме суд.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 191
 
Читайте також
На Львівщині СБУ викрила схему вимагання правоохоронцями хабарів з власників "євроблях" (фото) На Львівщині СБУ викрила схему вимагання правоохоронцями хабарів з власників "євроблях" (фото)
На Галицькій митниці правоохоронцям СБУ вдалось викрити одного із посадовців та двох колишніх співробітників органів поліції на вимаганні та отриманні хабарів від власників "євроблях", щоб ті могли уникнути штрафів за відсутність "транзиту".
На Львівщині викрили польського контрабандиста, який сховав сигарети у алюмінієві борти (фото) На Львівщині викрили польського контрабандиста, який сховав сигарети у алюмінієві борти (фото)
Прикордонники Львівського загону на пункті пропуску "Шегині" "спіймали" контрабандиста, який намагався перевезти до Польщі понад 1500 пачок сигарет у доволі незвичний спосіб - сховав їх у алюмінієві борти.
Прикордонники Львівщини у коробці передач авто виявили 16 блоків контрабанди сигарет (відео) Прикордонники Львівщини у коробці передач авто виявили 16 блоків контрабанди сигарет (відео)
На кордоні з Польщею львівським прикордонникам вдалось виявити незаконне перевезення сигарет. Водій автомобіля марки "Audi" заховав у коробку передач 16 блоків цигарок.
Loading...
Load next