Кишеньковий злодій: 47-річний львів’янин, під час проїзду у маршрутці викрав у пасажирки гаманець

Кишеньковий злодій: 47-річний львів’янин, під час проїзду у маршрутці викрав у пасажирки гаманець

Кишеньковий злодій: 47-річний львів’янин, під час проїзду у маршрутці викрав у пасажирки гаманець з документами, банківськими картками та грошима. Потрапив до рук правоохоронців ще до того, як потерпіла виявила крадіжку. За інформацією поліції, під час патрулювання території  оперативники карного розшуку помітили, як на вулиці Володимира Великого у Львові з маршрутки № 21 вийшов чоловік, який поводився підозріло, постійно озирався. Під час поверхневої перевірки полісмени виявили у нього гаманець, який належав іншій особі. Правоохоронці зв’язалися з 40-річною потерпілою та повернули усе викрадене. На раніше судимого чоловіка відкрили кримінальне провадження.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 520
 
Читайте також
Близько 60% шкіл на Львівщині готові до нового навчального року в режимі офлайн (відео) Близько 60% шкіл на Львівщині готові до нового навчального року в режимі офлайн (відео)
Цього року в області навчатимуться близько 282 тисяч школярів.
Бізнес-подія року у Львові: на "Арені Львів" відбувся масштабний Big Business Day (відео) Бізнес-подія року у Львові: на "Арені Львів" відбувся масштабний Big Business Day (відео)
Захід об’єднав найуспішніших фахівців у сфері продажу та підприємницької діяльності, щоб вони поділилися своїми секретами успіху.
Loading...
Load next