У Львівській області 20 лютого цілий день не вимикатимуть світло

У Львівській області 20 лютого цілий день не вимикатимуть світло

Цілий день зі світлом проведуть львів’яни 20 лютого. Від сьогодні «Укренерго» проводить вимірювання фактичного споживання у кожній області. Відтак енергетики почергово на 1 день зніматимуть обмеження, аби визначити, скільки саме зараз споживає кожна область за умови нормальної роботи енергосистеми. Отримані результати враховуватимуть також зміни в кількості населення та підприємств, щоб скоригувати розподіл електроенергії по регіонам. Вимірювання триватимуть впродовж двох тижнів. Львівську область тестуватимуть у понеділок 20-го лютого разом із Одещиною.

Злата Новосельська pravdatutnews.com

 196
 
Читайте також
На Львівщині вантажівка наїхала на робітників
Про це повідомила поліція Львівської області.Водій вантажного транспортного засобу збив двох дорожніх працівників.
Центр обліку та нічного перебування бездомних громадян збирає теплий одяг для людей у скруті (відео) Центр обліку та нічного перебування бездомних громадян збирає теплий одяг для людей у скруті (відео)
Зараз в центрі триває збір теплого одягу, що допоможе людям у скруті пережити зимовий період. Найбільше бракує взуття великих розмірів, білизни та курток.
"Червона" зона на Львівщині: область значно перевищує показники госпіталізації пацієнтів (відео) "Червона" зона на Львівщині: область значно перевищує показники госпіталізації пацієнтів (відео)
У "червоній" зоні зможуть працювати: заклади громадського харчування за адресною доставкою та навинос; салони краси за попереднім записом; фінансові установи; пошта, заправки, медичні та ветеринарні заклади тощо.
Loading...
Load next