У Львові 35-річний чоловік потай продерся до помешкання своєї колишньої

У Львові 35-річний чоловік потай продерся до помешкання своєї колишньої
35-річний чоловік виламав вхідні двері до помешкання у Шевченківському районі.

Розтрощив квартиру колишньої: у Львові 35-річний чоловік потай продерся до помешкання на одній з вулиць у Шевченківському районі. Виламав вхідні двері та побив усе на своєму шляху. Патрульні виявили дебошира, який ішов їм назустріч із закривавленою рукою. Спочатку плутався у поясненнях, а згодом зізнався, що поранився, коли проник до квартири колишньої дівчини. Власниця житла написала на нього заяву, справу передали слідчим.

Злата Новосельська pravdatutnews.com

 314
 
Читайте також
Близько 60% шкіл на Львівщині готові до нового навчального року в режимі офлайн (відео) Близько 60% шкіл на Львівщині готові до нового навчального року в режимі офлайн (відео)
Цього року в області навчатимуться близько 282 тисяч школярів.
Бізнес-подія року у Львові: на "Арені Львів" відбувся масштабний Big Business Day (відео) Бізнес-подія року у Львові: на "Арені Львів" відбувся масштабний Big Business Day (відео)
Захід об’єднав найуспішніших фахівців у сфері продажу та підприємницької діяльності, щоб вони поділилися своїми секретами успіху.
В Україні можуть заборонити продаж цигарок та алкоголю за готівку (відео) В Україні можуть заборонити продаж цигарок та алкоголю за готівку (відео)
На заміну старим акцизним маркам має з’явитися унікальний QR-код. І аби система запрацювала, потрібно перевести розрахунки товарів винятково у безготівковий формат оплати.
Loading...
Load next