У Стрийському парку встановили перші екоготелі для комах

У Стрийському парку встановили перші екоготелі для комах
Працівники Стрийського парку власноруч виготовили своєрідну хатку з окремими «кімнатками» для комах, аби екологічно боротися зі шкідниками

Екологічний метод боротьби зі шкідниками: у Стрийському парку встановили перші екоготелі для комах.

Метою його створення є збалансування широкого асортименту рослин та збільшення біорозмаїття, - розповідає Головний інженер Стрийського парку Володимир Пущак.

Своєрідна хатинка поділена на «кімнатки». Приміром, ось у цих можуть оселятися бджоли та інші запилювачі квітів. Праворуч солом’яний і ліворуч дерев’яний – простір для золотоочок, чиї личинки живляться багатьма шкідниками такими, як кліщі. А ці невеличкі закриті одна від одної комірки привернуть увагу сонечок, які прилітають на зимівлю.

Детальніше в сюжеті:

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
У Львові затримали посередників, які організовували "медичну" схему для перетину кордону У Львові затримали посередників, які організовували "медичну" схему для перетину кордону
Очільницю одного з БФ та 37-річного жителя Львова викрили на вимаганні та одержанні хабара за вплив на посадових осіб закладів охорони здоров’я.
Вбивця фронтмена львівського рок-гурту "Лесик Band" зізнався у скоєному злочині та отримав вирок суду Вбивця фронтмена львівського рок-гурту "Лесик Band" зізнався у скоєному злочині та отримав вирок суду
Підозрюваний у вбивстві повністю визнав свою провину та признався у скоєному вбивстві, яке трапилось 7 квітня 2020 року. За скоєне на зупинці громадського транспорту чоловік отримав 10 років ув'язнення.
Отруйні гриби: на Львівщині четверо людей потрапили в реанімацію Отруйні гриби: на Львівщині четверо людей потрапили в реанімацію
Стан трьох пацієнтів, які є членами однієї родини, медики характеризують як середнього ступеня важкості. Один чоловік у важкому стані.
Loading...
Load next