Спортклуб «Vovkulaky» - територія, яка мотивує та надихає

Спортклуб «Vovkulaky» - територія, яка мотивує та надихає
Компанія «LEV Development» у симбіозі зі спортклубом «Vovkulaky» створили унікальне середовище

У людині взаємопов’язаним є абсолютно все: дбаєш про тіло – отримуєш ментальний позитив. Особливо, це важливо зараз, коли через постійний стрес ми можемо втратити здоров’я та самоконтроль. І тут, утримати баланс, допоможе саме спорт. Але як знайти ідеальне середовище для таких занять? Компанія Лев Девелопмент у симбіозі зі спортклубом Вовкулаки створили справді крутий проект, в якому поєднали найнеобхідніші комплекси вправ для відмінного здоров’я.

Дуже важлива локація. Цей район зараз сильно забудовується. Тут є Пасічний масив, тут Лев Девелопмент добудовує. Лев Девелопмент нас дуже сильно нас підтримали. Вони дали нам дуже класні круті умови. І я можу підтвердити, що все зроблено з душею, по стандартах, - розповідає Олександр Колесніков – власник спортклубу «Vovkulaky».

Поруч біля мого дому, дуже комфортно, дуже гарно. Є зона боксу, є групові заняття, тобто я можу собі спокійно поєднувати. Як сімейна обстановка: всі один одного вже знають, відчужуєш себе, як вдома, де ти розслабляєшся, - зазначає Софія Гамуляк – відвідувачка спортклубу «Vovkulaky».

Спротклуб Вовкулаки відчинився лише місяць тому, але вже став трендом. Він розташований у цокольному приміщені 4А секції житлового комплексу Хьюге Люкс, яку компанія Лев Девелопмент нещодавно здала в експлуатацію. І це дуже важливо, адже кожен відвідувач почувається тут у безпеці.

Зазвичай люди обирають місце біля дому, тому що це комфортно, тим паче, що в теперішній час це безпечно. У нас це підвальне приміщення – ми тут, як в укритті, - підкреслює Юрій Рура – керуючий спортклубу «Vovkulaky».

Що пропонує клієнтам клуб Вовкулаки? Перш за все – це надсучасні тренажери та інвентар, потужна вентиляція залів та комфортні зони для фітнесу, боксу і групових занять. Ба більше, тут діють дитячі групи, аби молоді мами мали змогу спокійно займатися спортом.

Я себе ставлю на місце клієнта. От, якщо є клієнт – я прийшов і що я хочу отримати. Хтось приходить схуднути, хтось приходить просто втекти з дому, а хтось приходить з конкретними цілями. Це все можна досягнути в нас. Тому, що ми робимо від харчування і до кінцевого результату – повністю все. Вентиляція в нас розрахована на 460 людей. Плюс, вентиляція у нас з підігрівом, і взимку тут дуже комфортно, - зазначає Олександр Колесніков – власник спортклубу «Vovkulaky».

Мені тут дуже сильно подобається займатися боксом з моїми тренерами, також з моїм татом і з моїм братом, - розповідає Сашко – відвідувач спортклубу «Vovkulaky».

- Ким ти мрієш стати?
- Боксером. Чемпіоном світу по боксу - каже відвідувач спортклубу «Vovkulaky» Лука.

Одна з найпопулярніших зон  – це боксерський ринг, де тренують дітей та дорослих, а також проводять індивідуальні заняття. Аби його створити, команда клубу ретельно вивчала попит клієнтів

До найменших деталей, ми питали в кожної людини: кому, що подобається, кому, що цікаве, збирали різні думки. Такого залу боксу, я вважаю, у Львові більше немає. Це, дійсно, так. Тому що це найкращий ринг, найкращі снаряди, які можуть бути, - зазначає Стас Андрущенко – директор спортклубу «Vovkulaky».

Комфорт та якісні послуги – це лише частина того, що клієнт отримає від спортклубу Вовкулаки. Основним завданням засновників, було створити атмосферу справжньої сім’ї. Але й це ще не все. Тут працює унікальна команда тренерів з величезним досвідом – це й майстри спорту, і навіть чемпіони.

Збиралася, знаєте, така команда – сімейна команда. Я всім говорю, що перспектива за молодими. Треба їм давати дорогу, треба їм давати можливості. Це команда професіоналів. І весь функціонал: бокс, групові заняття і силові заняття, - розповів Олександр Колесніков – власник спортклубу «Vovkulaky».

Вони дуже креативні, дуже продвинуті. Цікаві, дуже добрі, хороші, активні спортивні люди. Це є надто потужна база для сімейного відпочинку і занять спортом, - підкреслює Аліна Андрущенко – тренерка з групових програм спортклубу «Vovkulaky», чемпіонка зі спортивної гімнастики.

Дуже важливо, що саме під час воєнного стану, спортклуб Вовкулаки принципово підтримує українського виробника, а ще докладає максимум зусиль, аби в майбутньому допомогти нашим воїнам стати на ноги після важких поранень.

Це тренажери всі нові, ми замовляли, до речі, українського виробництва, вироблялися під нас. Це фішка нашого залу. Тренажери є всі базові, всі необхідні зараз ми для наших тренерів замовили навчання по реабілітології, тому в подальшому вони зможуть працювати з людьми, у яких є проблеми зі здоров’ям рухового апарату, - підсумував Юрій Рура – керуючий спортклубу «Vovkulaky».

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Стартував чемпіонат з БОКСУ серед чоловіків та жінок Стартував чемпіонат з БОКСУ серед чоловіків та жінок
У Львові стартував чемпіонат України з боксу серед чоловіків та жінок на призи Андрія Котельника
Спортсмен з Львівщини Олег Довгун завоював боксерський титул в Америці (фото) Спортсмен з Львівщини Олег Довгун завоював боксерський титул в Америці (фото)
27-річний боксер зі Стебника Олег Довгун здобув 13-ту перемогу на професійному ринзі у своєму 13-му поєдинку.
У Львові діти зможуть спробувати себе у ролі ведучих (відео) У Львові діти зможуть спробувати себе у ролі ведучих (відео)
Телеканал ПравдаТУТ Львів змінює формат та оголошує конкурс до Дня захисту дітей! Малеча зможе спробувати себе у ролі наших ведучих та провести самостійно увесь випуск програми.
Loading...
Load next