ДСНС застерігає: на Львівщині очікуються пориви вітру

ДСНС застерігає: на Львівщині очікуються пориви вітру

За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології України до кінця доби 18 квітня місцями пориви північно-східного вітру 15 –20 м/с.

Головне управління ДСНС України у Львівській області закликає громадян дотримуватися правил безпеки та проявляти пильність та обережність, перебуваючи на вулиці.

"Просимо Вас відповідально ставитись до власного життя та життя своїх рідних і в разі небезпеки телефонувати до Служби порятунку “101”, — зазначають рятувальники.

Нагадаємо, На Львівщині поліція затримала крадія: поцупив сумку з грошима у пасажирки автовокзалу

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Наслідки потужного буревію: вдруге за тиждень Львовом пройшлась негода (фото) Наслідки потужного буревію: вдруге за тиждень Львовом пройшлась негода (фото)
Чергова сильна гроза із градом, пошкодила декілька шкіл, закладів культури та історичних будівель. У місті знову затоплені вулиці та повалені десятки дерев - комунальники ліквідовують наслідки буревію.
Вперше за 75 років: Львів побив історичний температурний рекорд Вперше за 75 років: Львів побив історичний температурний рекорд
Львівський гідрометцентр має дані про температуру повітря на Львівщині із 1946 року - 14 липня у Львові було найспекотніше за останні 75 років.
ШОК! Частина ЛЬВІВЩИНИ досі без електропостачання ШОК! Частина ЛЬВІВЩИНИ досі без електропостачання
Без електрики залишаються 134 населених пункти, наслідки негоди долали навіть поліцейські
Loading...
Load next