Три особи загинули внаслідок ДТП на Львівщині, двоє з них – діти

Три особи загинули внаслідок ДТП на Львівщині, двоє з них – діти
Неподалік села Розвадів зіткнулися «Volkswagen Touran» і вантажівка. Водійка легковика та двоє її доньок померли на місці події

Три особи загинули внаслідок ДТП, двоє з них – діти: неподалік села Розвадів зіткнулися компактвен і вантажівка.

Як повідомили у поліції, 42-річна жителька Стрийського району, яка перебувала за кермом «Фольксвагена» не впоралася з керуванням, виїхала на зустрічну смугу, де не розминулася з фурою.

Від отриманих травм водійка легковика та двоє її доньок віком 4 і 14 років померли на місці події. Ще один їхній 15-річний пасажир та водій вантажівки отримали тілесні ушкодження і були доставлені до медичних закладів.

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
На Львівщині в потрійній ДТП загинула дитина, ще четверо людей постраждали (фото) На Львівщині в потрійній ДТП загинула дитина, ще четверо людей постраждали (фото)
У Львівській області внаслідок зіткнення трьох автомобілів загинула дворічна дитина, ще четверо людей постраждали.
На Львівщині внаслідок зіткнення трьох автомобілів загинули дві людини (фото) На Львівщині внаслідок зіткнення трьох автомобілів загинули дві людини (фото)
У Стрийському районі у селі Козьова трапилось смертельне ДТП - через зіткнення трьох автівок на трасі "Київ-Чоп" загинуло дві людини. Рятувальникам довелось деблокувати тіла загиблих з автомобіля.
На Львівщині трапилась жахлива ДТП в якій постраждало троє дітей (фото) На Львівщині трапилась жахлива ДТП в якій постраждало троє дітей (фото)
Сьогодні, близько 11:00 поблизу міста Сколе на трасі Київ-Чоп трапилось зіткнення двох автомобілів. Внаслідок аварії постраждало п'ятеро пасажирів, твоє із них діти.
Loading...
Load next