Загадкова смерть на території лікарні: в каналізаційній мережі у Львові виявили тіло електрика

Загадкова смерть на території лікарні: в каналізаційній мережі у Львові виявили тіло електрика
Тіло 66-річного електрика виявили у запасному резервуарі для води, який зараз не функціонує, тож жодних робіт чоловік там проводити не міг

Загадкова смерть на території лікарні: в каналізаційній мережі на вулиці Навроцького у Львові виявили тіло електрика.

Як повідомили у міськраді, посилаючись на слова керівника лікарні Василя Трунквальтера, 66-річного працівника виявили на наступний день після його зміни – в запасному резервуарі для води, який зараз не функціонує, тож жодних робіт електрик там проводити не міг.

Також провалитися туди неможливо, адже вхід обмурований та припіднятий на півметра у висоту. Обставини події з’ясовують правоохоронці.

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

 265
 
Читайте також
Деталі смерті 63-річного чоловіка, який помер у Львові на наступний день після вакцинації Деталі смерті 63-річного чоловіка, який помер у Львові на наступний день після вакцинації
15 квітня чоловіку зробили щеплення вакциною “AstraZeneca”/”Covishield” проти коронавірусу, однак вже 16 квітня чоловік помер внаслідок хвороб серця.
У Львові чоловік намагався спалити в квартирі тіло свого товариша (фото 18+) У Львові чоловік намагався спалити в квартирі тіло свого товариша (фото 18+)
У Львові на вулиці Драгоманова в одному із житлових будинків, що у Галицькому районі міста, трапилось жорстоке вбивство. Чоловік ножем та молотком забив до смерті свого товариша та намагався спалити його тіло у квартирі.
Loading...
Load next