Ледь не загинула у полоні вогню: у Львові на вул. Брюховицькій палав будинок

Ледь не загинула у полоні вогню: у Львові на вул. Брюховицькій палав будинок
На вул. Брюховицькій палав будинок. 70-річну орендарку житла ушпиталили з опіками

Ледь не загинула у полоні вогню: у Львові на вул. Брюховицькій палав будинок. Як інформують у ДСНС, під час проведення розвідки пожежі, на другому поверсі помешкання, рятувальники виявили потерпілу, яку винесли на свіже повітря та передали медикам. Після огляду її у важкому стані з опіками ушпиталили. Відомо, що 70-річна жінка орендувала будинок. До слова, вогонь також знищив домашні речі, пошкодив перекриття та стіни. Ліквідовували пожежу 30 рятувальників і 5 одиниць спецтехніки. Причини та обставини пожежі з'ясовують фахівці.

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
У Львові під час пожежі у квартирі загинула 73-річна жінка (відео) У Львові під час пожежі у квартирі загинула 73-річна жінка (відео)
Причини пожежі поки з'ясовують.
У Львові через пожежу в багатоповерхівці довелось евакуювати майже 100 мешканців (фото) У Львові через пожежу в багатоповерхівці довелось евакуювати майже 100 мешканців (фото)
На вулиці Виговського 1, що у Залізничному районі Львова трапилась масштабна пожежа, через яку довелось евакуювати з житлового десятиповерхового будинку близько 100 мешканців.
Loading...
Load next