НАЙМАСШТАБНІША медична евакуація: скільки хворих вдалося перевезти?

НАЙМАСШТАБНІША медична евакуація: скільки хворих вдалося перевезти?
Загалом двома автобусами та сімома каретами Екстреної медичної допомоги було транспортовано 38 хворих та осіб супроводу

Пацієнтів, які отримують травми внаслідок російської агресії не меншає, а отже медичні евакуації продовжуються. Нагадаємо, що чимало людей вже госпіталізували на лікування за кордон. Понад рік медики центру екстреної медичної допомоги окрім швидких, здійснюють перевезення пацієнтів спеціальним медичним автобусом Анна, який дозволяє транспортовувати одразу декілька важких пацієнтів та легших.  І сьогодні є ще більше можливостей для таких масштабних евакуацій, адже подібний автобус такого рівня обладнання, тільки ще більший спеціально для України подарував уряд Норвегії знову.

Новий медичний автобус, який отримав назву «Вікторія» вже здійснив свій перший рейс. На борту серед пацієнтів – Віталій. Він отримав дуже складну травму ноги, коли обороняв Україну. 

Детальніше в сюжеті:

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
"Гастролер" з Києва видурив у львівської пенсіонерки 10 тисяч євро (фото) "Гастролер" з Києва видурив у львівської пенсіонерки 10 тисяч євро (фото)
У Львові правоохоронці затримали киянина, який видурив у пенсіонерки 10 тисяч євро. Йому загрожує позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.
Авіаудар по Львову: зранку 4 ворожі ракети влучили в авіаремонтний завод (відео) Авіаудар по Львову: зранку 4 ворожі ракети влучили в авіаремонтний завод (відео)
4 ворожі ракети, випущені з акваторії Чорного моря, влучили в авіаремонтний завод. 1 людина поранена.
Loading...
Load next