Соломія ЧУБАЙ організовує ВЕЛИКИЙ концерт для дітей у Львові

Соломія ЧУБАЙ організовує ВЕЛИКИЙ концерт для дітей у Львові
Соломія Чубай хоче повернути вкрадене ворогом дитинство, бодай на кілька годин

Широченні посмішки та суцільний позитив: малеча з мистецької школи вільних та небайдужих готується до справжнього великого концерту. З репетицій дітей буквально за вуха не витягнеш, їм і дня буде замало, бо весело.

Це й не дивно, адже малюки беруть участь у крутезному проекті Соломії Чубай «Час вірити в дива», який вона створила спеціально, аби в умовах війни не дати ворогу  вкрасти у наших дочок та синів дитинство та Різдво.

Детальніше в сюжеті:

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Однорічний мільйонер: син Козловського став власником медичного центру у Львові Однорічний мільйонер: син Козловського став власником медичного центру у Львові
Наймолодший син депутата Львівської обласної ради від партії "ЄС" Григорія Козловського, Ярема став власником приватного медичного центру на вул. Якова Рапопорта, 6 у Львові. Дитині лише через півтора тижня виповниться один рік.
У Львові спалах кишкової інфекції: постраждало 17 дітей У Львові спалах кишкової інфекції: постраждало 17 дітей
Поліція розслідує порушення санітарних норм у шкільній їдальні
Футболіст Зінченко оплатив приїзд німецького хірурга у Львів для лікування дітей Футболіст Зінченко оплатив приїзд німецького хірурга у Львів для лікування дітей
Гравець збірної України Олександр Зінченко відзначився черговим гідним вчинком. З призових на Євро-2020 футболіст оплатив тиждень роботи німецького фахівця, який оперуватиме дітей із вадами.
Loading...
Load next