Після РОКУ реабілітації ПОВЕРНУЛИСЬ на лікування в Україну

Після РОКУ реабілітації ПОВЕРНУЛИСЬ на лікування в Україну
8-річний та 14-річний брати Янковські з Одещини, які постраждали від російської ракети, після року реабілітації за кордоном повернулися на лікування до український лікарів

Євгенії важко згадувати, те що трапилось 1 липня 2022 року. Тоді російська ракета влучила у селище Сергіївка, що на Одещині. Загинуло більше 20 людей, а ще 40 зазнали поранень. Серед них і її двоїрідні брати 8-річний Яков та 14-річний Володя Янковські.

Того дня мама та вітчим хлопчиків загинули. У Володі – старшого брата, хоч і не все, але деякі страшні моменти закарбувалися в пам’яті.

Детальніше в сюжеті:

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Львіський ”Охматдит" отримав дороговартісне обладнання для порятунку життя дітей (відео) Львіський ”Охматдит" отримав дороговартісне обладнання для порятунку життя дітей (відео)
Італійський гуманітарний фонд «Hope Onlus» передав львівському «ОХМАТДИТу» дороговартісне медичне устаткування.
Уроки безпеки для школярів Львівщини: дітей вчать правил поведінки під час надзвичайних ситуацій (відео) Уроки безпеки для школярів Львівщини: дітей вчать правил поведінки під час надзвичайних ситуацій (відео)
Уроки безпеки для школярів. Львівські вогнеборці спільно із поліціянтами навчають дітлахів правил поведінки у випадку виникнення надзвичайних ситуацій. Такі пізнавальні уроки відбудуться у всіх районах області.
Міська дитяча лікарня у Львові отримала нове обладнання для дітей з ЛОР-патологіями (відео) Міська дитяча лікарня у Львові отримала нове обладнання для дітей з ЛОР-патологіями (відео)
У Львівській міській дитячій лікарні з’явилося нове обладнання для діагностики та лікування дітей з ЛОР-патологіями. За більш ніж 500 тисяч гривень закупили гнучкий ендоскоп, мікроскоп та хірургічний лазер.
Loading...
Load next