На ЛЬВІВЩИНІ відкрили ЦЕНТР ГЕРОЇВ

У Турці, що на Самбірщині, запрацював ветеранський простір, що допоможе демобілізованим захисникам надаватимуть необхідну допомогу та підтримку
У Турці, що на Самбірщині, запрацював перший Центр Героїв. Відкрити цей ветеранський простір вдалося завдяки допомоги благодійників.
Також тут проводитимуть культурні та патріотичні заходи, тренінги, майстер-класи, спортивні змагання тощо. А очолюватиме цей центр Олена Вовчанська, яка зазначила, що такі осередки зараз вкрай необхідні. Cама жінка не з чуток знає, що таке війна.
Детальніше в сюжеті:
Андрій Самойленко - pravdatutnews.com
Читайте також

У плазунів поганий зір та слух, але своїм тілом вони дуже добре вловлюють коливання землі на відстані 10-15 метрів.

Наразі двоє госпіталізованих дітей перебувають у середньому стані важкості.

У місті Турка буде відсутнє централізоване водопостачання через погодні умови. У водопровідних мережах бракує води
Рекомендовані

Влада Монако заявляє про «зловмисний акт», а серед потерпілих припускають українського олігарха-втікача та його родину.

Середня температура очікується на 2-3 градуси вищою за норму.

У 2026 році на ринку залишаються кілька бюджетних смартфонів, які все ще варто купувати: від iPhone 17e з чіпом A19 до доступного Motorola Moto G.
Loading...
Load next