«Охматдитівська коляда»: Лікарі стали УЧАСНИКАМИ різдвяного вертепу

«Охматдитівська коляда»: Лікарі стали УЧАСНИКАМИ різдвяного вертепу
Лікарі, медперсонал та працівники Центру дитячої медицини стали учасниками різдвяного вертепу

Поміж щоденних консультацій маленький пацієнтів, планові та ургентні операції, поміж безупинну роботу медиків самі ж працівники вирішили принести частинку укрїнський традицій та різдвяного настрою у стіни Львівського «Охматдиту», ставши учасниками різдвяного вертепу.

Режисерка такого різдвяного вертепу розповідає, що сценарій традиційної вистави був дещо інтерпретований під сучасні реалії.

Детальніше в сюжеті:

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Дітям до 18 років: у Львові можна цілодобово отримати допомогу від лікаря окуліста (відео) Дітям до 18 років: у Львові можна цілодобово отримати допомогу від лікаря окуліста (відео)
З 1 квітня в "ОХМАТДИТІ" цілодобово запрацювала хірургія, травматологія, отоларингологія, анестезіологія та офтальмологія. Зокрема відтепер там також цілодобово надаватимуть офтальмологічну допомогу дітям до 18 років.
"Червона" зона на Львівщині: область значно перевищує показники госпіталізації пацієнтів (відео) "Червона" зона на Львівщині: область значно перевищує показники госпіталізації пацієнтів (відео)
У "червоній" зоні зможуть працювати: заклади громадського харчування за адресною доставкою та навинос; салони краси за попереднім записом; фінансові установи; пошта, заправки, медичні та ветеринарні заклади тощо.
Пандемія та відходи: як на Львівщині утилізовують "ковідне" сміття (відео) Пандемія та відходи: як на Львівщині утилізовують "ковідне" сміття (відео)
Одноразові маски та рукавички – за минулий рік на Львівщині нарахували 155 тонн "ковідного" сміття.
Loading...
Load next