У центрі Львова розпочав свою роботу новий мистецький центр

У центрі Львова розпочав свою роботу новий мистецький центр
У залах центру інтелектуального мистецтва Меркурій зібрано майже 400 робіт, які поділені на 5 періодів: мистецтво індивіда, прогресу, моральної опозиції, цинічного дискурсу та дієвих інтелектуалів

У центрі Львова розпочав свою роботу новий мистецький простір зі своїм першим проєктом «Ретроспектива інтелектуального мистецтва України». У залах зібрано майже 400 робіт. Експозиція поділена на 5 періодів: мистецтво індивіда, прогресу, моральної опозиції, цинічного дискурсу та дієвих інтелектуалів.

Тут представлені роботи видатних українських художників, що були створені від початку ХХ ст і до сього. Більшість з них є власністю цього центру. Придбані вони за кошти приватних інвесторів. Спочатку тут діятиме постійна експозиція, а згодом відбуватимуться ротації виставкових проєктів.

Детальніше в сюжеті:

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
ЕКСЛЮЗИВНО! Ірина Третяк представила нові картини із серії «З Україною в серці» ЕКСЛЮЗИВНО! Ірина Третяк представила нові картини із серії «З Україною в серці»
Ірина Третяк представила свої нові картини із серії «З Україною в серці». Цього разу творчий вечір влаштували у «BANKHOTEL», де загалом показали 30 полотен
У Львові представили виставку картин відомого художника Леоніда Романюка (відео) У Львові представили виставку картин відомого художника Леоніда Романюка (відео)
Особливу художню виставку відкрили у Львові. В Музеї ідей представили експозицію картин Леоніда Романюка. Чи не все своє життя він практикував йогу і у своїх картинах відтворював особисті пошуки відповідей на різні екзистенційні питання.
У Львові організували виставку з нагоди 130-річчя Патріарха Йосипа Сліпого (відео) У Львові організували виставку з нагоди 130-річчя Патріарха Йосипа Сліпого (відео)
За своє життя він очолював семінарію, допоміг чималій кількості нужденних, пережив 17 років ув’язнення у радянських концтаборах і потім ще й допоміг організувати українську діаспору у Римі.
Loading...
Load next