Вижив завдяки донорському серцю

Вижив завдяки донорському серцю
В Одеській області Львівські трансплантологи пересадили серце 49-річному захиснику в якого після важкого поранення розвинулася серцева недостатність

Боровся і за життя, і за перемогу. Львівські медики виконали 10-ту успішну трансплантацію серця 49-річному захиснику. Пан Василь доєднався до лав ЗСУ ще у березні 2022, а через півтора роки отримав важке поранення. Цей час чоловікові згадувати складно.

Після поранення Василь одужав і відновився. Однак, чоловіка спіткала інша проблема, через яку боротьба вже почалась за життя.

Детальніше в сюжеті:

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Вперше в Україні: у Львові провели трансплантацію легенів і пересадку серця дитині (відео) Вперше в Україні: у Львові провели трансплантацію легенів і пересадку серця дитині (відео)
Медикам лікарні швидкої допомоги вдалося зробити рекордну кількість пересадок. Один донор урятував п'ять життів.
У Львові відкрили перший в Україні центр трансплантології (відео) У Львові відкрили перший в Україні центр трансплантології (відео)
У новоствореному центрі є дві нові сучасні операційні, сім реанімаційних ліжок і десять палатних.
У лікарні Львова помер 44-річний чоловік, якому нещодавно пересадили серце У лікарні Львова помер 44-річний чоловік, якому нещодавно пересадили серце
У Львівській обласній клінічній лікарні помер пацієнт, якому 9 червня пересадили серце. Чоловік помер на десятий день після трансплантації.
Loading...
Load next