Леся Васюта очолить міське управління освіти Львова

Зоряна Довганик переходить на посаду радниці міського голови, а поки її обов'язки виконуватиме Леся Васюта.
Зоряна Довганик, яка з 2015 року очолювала міське управління освіти, переходить на посаду радниці міського голови.
Відтак з 1 грудня виконувати обов’язки начальника управління освіти буде Леся Васюта, керівниця відділу освіти Галицького та Франківського районів управління освіти департаменту гуманітарної політики. Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.
Зоряна Довганик від сьогодні працює штатним радником міського голови. Я дякую пані Зоряні за ту титанічну роботу, яку вона провела. Я попросив взяти на себе обов’язки керівника управління освіти Лесю Васюту, — сказав під час апаратної наради Андрій Садовий, мер Львова.
Віра Коновал - pravdatutnews.com
Читайте також

Проектом передбачені основний корпус, два адміністративних, ще один для утримання службових собак, а також лікарня та технічна зона.

Аби пришвидшити реконструкцію перехрестя вулицю Степана Бандери та Городоцької майстри працюватимуть навіть вночі. Однак суму компенсації за незручності наразі не повідомляють.

З 18-го жовтня у Львові діятимуть нові обмеження. Чи впровадять у місті "червону" зону вирішуватиме державна комісія з питань ТЕБ і НС.
Рекомендовані

Росія може продовжити обстрілювати українські території найближчим часом

Американський кіноактор і кінопродюсер Бред Пітт, який у 2019 році офіційно розлучився з Анджеліною Джолі, наразі фактично розриває стосунки з двома своїми дітьми

Коливання в магнітному полі можуть викликати головний біль, втому, дратівливість та проблеми зі сном.
Loading...
Load next