Кабмін звільнив заступника голови МВС Гогілашвілі - ЗМІ

Кабінет міністрів звільнив заступника міністра внутрішніх справ Олександра Гогілашвілі. Повідомляє НВ.
Кабмін звільнив Гогілашвілі, — сказав співрозмовник агентства.
Злата Новосельська - pravdatutnews.com
Читайте також

На відео та фото, розміщених очевидцями в соцмережах, видно, що зеленка, зокрема, потрапила на обличчя та зуби експрезидента.

Порошенко відреагував на акцію провокаторів біля його будинку у Козині. Він наголосив, що проплачені акції не зможуть змінити стратегію його політичної сили та не залякають ні його, ні його прибічників.

Кілька десятків людей зібралося біля будівлі МВС, святкуючи відставку Авакова.
Рекомендовані

Знайти квартиру в оренду — завдання не з легких. А з домашніми улюбленцями це створює ще більшу проблему

15 квітня на трасі між Ківшарівкою та Куп’янськом російський FPV-дрон атакував цивільний автомобіль, внаслідок чого постраждало подружжя

У Неаполі через землетрус було тимчасово припинено роботу метро, фунікулерів та залізничного сполучення
Loading...