Ризик смертності від коронавірусу у невакцинованих удесятеро вищий ніж у вакцинованих – МОЗ

Найвищі показники – серед людей старше 60 років. У цій віковій групі щепилось першою дозою 38,9% людей.
Невакциновані українці мають удесятеро вищий ризик смертності від COVID-19. Повідомив Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.
За словами Віктора Ляшка, за четвертий квартал 2021 року майже 95% осіб осіб, що померли, були невакциновані.
Також невакциновані мають у 4,5 рази вищий ризик госпіталізації. За даними Електронної системи охорони здоров’я, станом на кінець грудня 2021 року, частка вакцинованих пацієнтів серед госпіталізованих становила 11,7%, тобто 88,3% госпіталізованих були нещеплені.
Уже не викликає сумніву той факт, що абсолютно у всіх куточках світу шанси на життя напряму пов’язані з вакцинальним статусом, — каже Віктор Ляшко, і наводить приклади таких країн:
- у Швейцарії COVID-19 призводить до смерті невакцинованих майже у 22 рази частіше, ніж тих, хто пройшов повний курс щеплень;
- у США – від 5 до 7 разів, залежно від вакцини;
- у Франції – у 8 разів, зі збільшенням ризику для людей старшого віку.
Злата Новосельська - pravdatutnews.com
Читайте також

Анонімний кабінет вакцинації - це соціальний проект для людей, які отримали фальшивий сертифікат про щеплення від коронавірусу та змінили своє рішення.

Вакцинація — це єдиний ефективний спосіб захистити себе від коронавірусної хвороби.

У МОЗ назвали основні проблеми після COVID-19. ВООЗ надала поради для піклування про психічне здоров'я.
Рекомендовані

Зафіксовано "декілька пожеж у Запорізькому районі", зокрема, є влучання у нежитлову будівлю

Хоча всі собаки потребують прогулянок та часу на свіжому повітрі, існують породи, які надають перевагу спокійному відпочинку вдома

Якщо ви плануєте завести собаку, варто враховувати, яка саме порода вам підходить, адже деякі з них схильні до зайвої ваги та мають проблеми зі здоров'ям через надмірне споживання їжі
Loading...
Load next